Skocz do zawartości
krol

Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Polecane posty

Witam, potrzebuje tylko logo drużyny z CS:GO z nazwą Eagles Glory.

Chciałbym żeby były to ciemne kolory, z orłem i z lekkim akcentem Polskiej Flagi.

Proszę kontaktować się na email : [email protected]

Dziękuję i Pozdrawiam. :)

Czy oferta jest nadal aktualna ? Poszukuje grafika do współpracy :). Na początku musiałby zrobić banner w tle i kafelki pod stream na twitcha. Jeżeli ktoś jest chętny to pisać.

Cześć czy mógłbyś mi wykonać avatara i baner na YT? Avatar była by to dziewczyna z zielonymi oczami, jasną karnacją i długimi  blond włosami  żeby trzymała konsole(wymiary takie jak wymaga YouTube) Baner związany z grami nie ważne w jakim kolorze o i żeby miał nazwę CassieGames

Czy oferta jest nadal aktualna? Jeżeli tak to chciałbym, żebyś zrobił mi grafikę do menu głównego w grze fps podobnej do cs:go w hd lub full hd. Dodatkowo mógłbyś zrobić przyciski ale bez napisu (ramka i środek). 

HEEEEEEJKA!

Mam zamiar zacząć moją świetlaną karierę na yt, a jak każdy prawie Youtuber chciałbym mieć ultra fajną grafikę, tło, mógłbyś mi coś sklecić?
Sam kilka razy próbowałem, ale lipa, wiem jakie to trudne. Jeśli zdecydujesz się mi pomóc, to myślałem, raczej o ciemnym motywie, możę być jakaś fajna kompilacja kolorów, np czerwony, biały, i czarny... nwm, zdaję się na twój gust.
Nazwa mojego kanału to: Nower, a tematyka, to przede wszystkim gry, a jak być chciał się zasugerować, jakimiś grami, to na moim kanale będą gry takie jak: Far Cry, PUBG, CS, Tomb Rider, MINCRAFT( nie no żart) GTA V, Garry's Mode. I tym podobne. 

Z góry Dzięki:

Nower

Siema :D

Zrobisz mi banner na YT

napis; muchomorek z kreskowki

Tematyka; cos zwiazane z klaunem

Kolor: obojetnie

Podpowiedzi : obok znaczki snap facebook i steam wszystki nazyw MHZK17

Z góry dzieki :D

Witam jeśli nadal robisz banery za darmo a wiedziałem że je robiłeś w 2014 roku to czy byś mógł zrobić dla mnie baner na youtube z napisem Staruszek na środku 

Tematykom som głownie gry csgo fortnite call of duty III i Dead by Daylight ?

kontakt do mnie na maila [email protected]

Napisano (edytowany)

Czy dał byś radę może wykonać Overlay, który używał bym podczas streamów przebywając w lobby league of legends?(Nick:Riseshift)

Edytowano przez Mleczny98

Poproszę banner na kanał YouTube. 

• W tle kolorowy obraz związany z gamingiem,
  • po prawej stronie loga: Instagrama, Facebooka, Snapchata
  • Po lewej nazwa kanału Michu65 
  • na środku na dole małymi literami napis: "Filmy są dla Was, a nie dla mnie..."

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

• Przez MG Solution
      Witam, oferuję swoje usługi z zakresu grafiki/motion graphic/video zajmuje sie tym zawodow jestem w stanie wykonać cała oprawe graficzne kanałów na yt, Logo, intro, video. Po więcej informacji proszę priv prześlę swoje portfolio do podglądu.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik