Skocz do zawartości
krol

Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Polecane posty

Swego czasu miałem okazję zrobić projekt koszulki dla jednego z team'ów CS :D

121b54ab242d7.jpg

3570b2ec691db.jpg

Edytowano przez krol

Cześć, potrzebuję grafiki - konretnie twitich i youtube. 

Może to dużo, ale mam nadzieję, że znajdziesz trochę czasu:

- Donate alert

- Follow alert

- Donate - baner

- O mnie

- Logo

- Tło 

Z góry dzięki.  :)

krol pamiętasz jak dla mnie wykonałeś ten avatar co teraz mam nawet ustawiony http://pl.tinypic.com/r/j7c7k3/8 to teraz jak można, to zrób baner na youtube, kolorystyka taka sama a w banerze ma być nazwa kanału "K2Death" i Gdzieś w rogu to:"西蒙死亡"

I na banerze fajnie ja by się znalazł o kilka smoków nie wszystkie 

http://vectorartillustrations.com/wp-content/uploads/2011/02/vector-dragon-tattoo-templates.jpg

http://www.vectorsland.com/imgd/l57163-dragons-87151.png

http://vectorgraphicsblog.com/wp-content/uploads/2011/02/dragon-tattoo-set-vector.jpg

Fajnie by było jak by ten http://www.titanui.com/wp-content/uploads/2013/07/19/Black-China-Dragon-Paper-Cut-Pattern-Vector-02.jpg tak wyłaniał się z prawej strony.

Edytowano przez K2Death

Dało by rade zrobić ramkę na twitcha pod CS:GO ? Gdyby co rozmiar 1280x720

Napis GeT_PoWeR

Jedyne co wymagam to zeby była po środku lewej strony dodatkowa ramka na kamerke

Jak nie BD kumal w google grafika wpisz

Frame CS:GO for Twitch

Z gory dzięki

Miałbym prośbę czy byś mi pomógł jeśli chodzi o grafikę twitch bo potrzebuję grafika ale do tego bym potrzebował kontaktu stałego z tobą np. skype poczta albo coś w tym rodzaju jeśli jesteś w stanie mi pomóc napisz mi na maila: [email protected]

Król bardzo szybko odpowiada na wiadomości na fb. Znajdź go na tej platformie i będziesz miał aktualny status, oraz będziesz na bieżąco ze wszystkim co robi ;)

Król bardzo szybko odpowiada na wiadomości na fb. Znajdź go na tej platformie i będziesz miał aktualny status, oraz będziesz na bieżąco ze wszystkim co robi ;)

Dokładnie na FB szybszy kontakt ze mna! :D

Dzięki Kubox!

Witam

Mogę wykonać za free jakąś grafikę np. miniaturkę pod film, avatar i wiele innych. Jestem początkujący ale chcę się rozwijać i myślę, że się dogadamy. Poniżej w linku wrzucam kilka swoich prac :)

Pozdrawiam

https://imageshack.com/a/cvgz/1

Witam, czy byłaby możliwość wykonania fajnego zaproszenia dla dużej firmy, do nadrukowania na papier? Zaproszenia będa wysyłane rónież do Włoch i innych Państw.

Prosiłabym o wiadomość na maila: [email protected]

Witam bardzo prosiłbym o wykonanie awatara.

Wymiary: 184x184 pikseli

Kolorystyka: Według uznania

tematyka: Postacie z gry Overwatch (głównie McCree,Hanzo,Żniwiarz)

Napis: NaFaZoWaNy

Z góry dziękuje

Edytowano przez NaFaZoWaNy119

Hejos! Jakiś czas temu wykonywałeś mojego obecnego avatara, jednak uznałem, że przyda się powiew świeżości.
Chciałbym coś minimalistycznego, utrzymanego w kolorach czarnym/białym/srebrnym (lub inne, jeśli masz jakąś fajną wizję :D). Myślałem nad czymś aniołopodobnym, ale wydaje mi się, że jest to zbyt popularny motyw i nie jestem co do tego pewien. Może być to też jakaś ciekawa konfiguracja liter "S" oraz "W". Miałbyś ochotę podjąć się tego zadania?  :)

Witam,

Potrzebuję avataru, na którym obowiązkowo musi być Kuro z anime Servamp.

Jeżeli chodzi o napis to poproszę trzy wersje:

-czystą

-z SaiShinra

-z Sai

Rozmiar: najlepiej 300x300, ważne żeby było równe i nie mniejsze niż 184x184

Witam bardzo prosił bym o wykonanie dla mnie 

Baneru na kanał YouTube jak i sygnatury. oraz avatar na steam

Nazwa kanału Voxy

Witam, jestem youtuberem/streamerem, oraz potrzebuje grafik na stream oraz youtube. Mój kanał będzie rozwijał się dosyć szybko ze względu na to że miałem już styczność z prowadzeniem kanału i wiem mniej wiecej z czym to się je. Zamknąłem poprzedni kanał ze względu na to że był poświęcony tylko jednej konkretnej grze która już straciła w moich oczach więc prowadzenie kanału o tematyce tej gry straciła sens. Na youtube nic nie weszło jeszcze ze względu, że potrzebuje grafiki aby miało to ręce i nogi za to streamuje od 3 dni po 5 godzin dziennie i będzie rosło.

Potrzebuje:

Awataru na youtube oraz banner  najlepiej gdyby był związany z tematyką league of legends a nazwa mojego kanału to Yurti (tego samego użyje na streamie)

Grafiki jakich potrzebuje na twitch.tv to

Odnośnik do FB/Youtube

Przycisk Donate

Stanowisko komputerowe

FAQ

W zamian moge zaoferować promowanie kanału grafika na yt/streamie/fb oraz współpracy w przyszłości :)

Pozdrawiam

Edytowano przez Yurti

Tematyka: Tło pod live Wysokość: 900 Szerokość: 2000 Kolorystyka: Zielono,żółte,niebieskie Dodatkowe informacje od zlecającego: Chciałbym tło na live czyli ma być coś takiego, że będzie tło( może być jakieś znalezione w necie i na górze tego tła umieszczony znaczek yt i obok na biało napisane: \" Altigamer2 \" i znaczek emaila i napisane: \" [email protected] Ja sobie obraz z liva dopasuja do tła będzie mniej więcej od lewej strony do prawie całej strony prawej ( nwm czy dorbze wytlumaczylem) ale chodzi o to ze tez po prawej stronie live zeby byla taka \" chmurka mała szaroczarna ( nie wielkich rozmiarow ) bo poprostu tam wstawie licznik subów oraz ponizej znowu mala chmurka w ktorej wstawie napis: Donate a pod tym duzy w miare prostokat rowniez szaro czarny bo w nim beda dopisywane donate. Materiały do wykorzystania: Myślę, że grafik sam dobierze bo jest tego w sieci dość sporo a ja nie mam pojęcia jaką wizję do tego projektu może mieć ktoś z was :)

kontakt albo tu albo email: [email protected]

Mam nadzieje ,że jeszcze jest aktualne :D Potrzebował bym loga dla mojej drużyny w CS:GO nazwa AGK. Za bardzo nie mam pomysłu na kolorystyke i ogólny wygląd liczę na twoją kreatywność  ;)

Wymiary najlepiej 500x500 a i kontakt najlepiej na emaila: [email protected] Pozdrawiam!

Edytowano przez metiuv

Witam

Mogę wykonać za free jakąś grafikę np. miniaturkę pod film, avatar i wiele innych. Jestem początkujący ale chcę się rozwijać i myślę, że się dogadamy. Poniżej w linku wrzucam kilka swoich prac :)

Pozdrawiam

https://imageshack.com/a/cvgz/1

Witam,Potrzebowalbym grafike na slider na strone. fajnie jakby bylo jakies zielono białe tło .Grafika ma dotyczyc produktow CBD. Widziałbym DUZYnapis CBD z lewej strony

mniejszymi informacja:

Właściwości medyczne CBD     Efekty

Przeciwwymiotne     Zwalcza nudności i wymioty

Przeciwdrgawkowe     Zwalcza aktywność napadu

Przeciwpsychotyczne     Zwalcza zaburzenia takie jak psychoza

Przeciwzapalne             Zwalcza zaburzenia zapalne

Przeciwutleniacz     Zwalcza zaburzenia neurodegeneracyjne

Leczenie raka i guzów     Zwalcza komórki nowotworowe

Przeciwlękowe / antydepresyjne     Zwalcza zaburzenia lękowe i depresja. no i zeby jakaś małą apteczke na ktorej zamiast krzyza czerwonego jest lisc ganji. dało by rade cos takiego stworzyc?

rozmiar to 561x451 . z góry dziekuje. Jak sie spodoba mozemy nawiazac wspolprace i od czasu do czasu zakupie jakas grafike bo mam w planach jeszcze koszulki robić. czekam na odpowiedź [email protected]

Witam potrzebowałbym grafikę na twitch a dokładniej:

-Baner

-Offline tapete

-Ramkę na live

-Buttony : Paypal Donate, Steam Donate, Top Donate, PC Config, Grupa Steam, W co gramy, Team Speak

I to by było chyba na tyle 

Edytowano przez 3mati

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik