Skocz do zawartości
krol

Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Polecane posty

Jeśłi oferta jest aktualna to potrzebowałbym:

-Logo na stronę WWW, Link do strony: http://altplusf4.pl/ (chciałbym zamienić istniejące) Interesuje mnie napis + jakieś postacie z gier. Ewentualnie jeśli sądzisz, że możesz mi zaproponować coś ciekawego to też chętnie się zapoznam.

-Sygnaturkę/baner do wykorzystania na forach w celu reklamowania wspomnianej strony

Jeśłi oferta jest aktualna to potrzebowałbym:

-Logo na stronę WWW, Link do strony: http://altplusf4.pl/ (chciałbym zamienić istniejące) Interesuje mnie napis + jakieś postacie z gier. Ewentualnie jeśli sądzisz, że możesz mi zaproponować coś ciekawego to też chętnie się zapoznam.

-Sygnaturkę/baner do wykorzystania na forach w celu reklamowania wspomnianej strony

Podsyłam ;>>

http://www24.zippyshare.com/v/RhwBdJ74/file.html

Witam,

poszukuję kogoś kto by wykonał mi proste logo z napisem SteelAndWood Design. Wiem że to nie w tym temacie ale nie mogę nikogo znalezć gdzie indziej. Logo miało by być użyte jako zdjęcie profilowe na facebooku oraz chciałbym je wklejać w zdjęcia swoich produktów jakie produkuję. bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam 

Dobrze trafiłeś. Król zajmuje się grafiką i myślę, że bez problemu coś wymyśli. ;)

Witam,

to bardzo się cieszę i bym był bardzo wdzięczny za wykonanie jakiegoś loga. Mogę przesłać na meila coś co znalazłem jeśli to Ci się przyda, a jeśli Ty masz jakiś pomysł to jestem otwarty na propozycje. Wykonuję stoliki ze stali i drewna itp. i z tym by miało być związane to logo. Mój mail: [email protected]

Pozdrawiam

Ja potrzebowałbym kilku dobrych grafik tylko nie do końca umiem się posługiwać programami natomiast jako taką wizję mam, jak ktoś może się odezwać to będę wdzięczny bo krol nie odpisuje :P

Ja potrzebowałbym kilku dobrych grafik tylko nie do końca umiem się posługiwać programami natomiast jako taką wizję mam, jak ktoś może się odezwać to będę wdzięczny bo krol nie odpisuje :P

Strasznie zabiegany przed studiami jestem ale juz sie odzywam ;D

Witam

Prosiłbym o stowrzenie Loga Drużyny CS:GO

Nazwa Drużyny: Fallen Bullets

Informacje dotyczące loga: Prosiłbym by nawiązywało to do kul lecz na logu nie musi występować grafika nawiązująca do cs go :D Kolory już można dobrać samemu :-/ (niestety ale sam nie jestem dobry w grafice)

Prosiłbym także by powstała kopia na awatary gdzie można zmienić nick :-D (jeśli mógłbym prosić bez znaków wodnych)

Z góry uprzejmie dziękuję

Witam. Czy wykonałbyś z dwa trzy projekty LOGO zespołu muzycznego?:) Jesteśmy zespołem weselnym z Poznania i potrzebne nam profesjonalne logo w formatach odpowiednich , aby móc zrobić wizytówki, baner itp. Jeśli mógłbyś to proszę o odp. i podam szczegóły na priv.

Pozdrawiamy

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik