Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Kolejny tajemniczy projekt

Polecane posty

Witam :)

Tak więc ponownie zakładam temat gdzie będę poszukiwał grafików do pewnego tajemniczego projektu.

Oczywiście niestety nie mogę w tym temacie za dużo zdradzić (wszystko zostanie podane na specjalnej grupie, dla chętnych).

Mogę zdradzić jedynie, że tematyką pracy będzie logo.

Może ktoś będzie zainteresowany :).

Jedynie co w tej chwili mogę zapewnić, to jest to, że autor "wybranego" loga będzie zawsze wypisywany w pewnych miejscach (o tym już na grupie).

Jeśli ktoś będzie chętny podjąć się zabawy i zarazem spróbować swoich sił, to zapraszam do zgłoszenia się tu w poście lub na PW :) (bardziej pasuje mi PW).

Himi

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez świeżak007
      Poszukuję grafika który wykona na zamówienie overlay pod streamy w programie obs
      kontakt pw/ lub w temacie ewentualnie discord (nick na pw)
    • Przez xMatwiej
      Cześć!

Jestem Mateusz, w internecie znany bardziej jako Mattovsky, zajmuję się grafiką już od paru lat i od czasu do czasu coś sobie tam kminię w photoshopie
      Efekty zabawy możecie zobaczyć poniżej
      Głównie są to covery pod kawałki na YT, okładki na płyty, bannery
      Wykonuję również wizytówki, bannery reklamowe, broszury, ulotki.

Wszelki kontakt/współpraca itp pod tym adresem: http://www.facebook.com/mattovskyy 

i wiele wiele więcej możecie znaleźć na moim FANPAGE
    • Przez Himiodzio
      Intel Extreme Masters 2016 Katowice, oficjalnie dziś został potwierdzony!
      Choć informacja gdzie miał się znajdować finał 10 już sezony IEMa w 2016 roku były znane....  od IEM2015Kato .
      Na jednym z zamkniętych paneli, organizatorzy zapowiedzieli, że finały pojawią się ponownie w Katowicach... Oczywiście minęło kilka dni i już zaczęły się przecieki... Najpierw TVN się wygadał, potem CD-action napisało, aż do dziś... Kiedy to oficjalnie został podany cały harmonogram przystanków 10 sezonu:
      IEM Shenzhen, Chiny (16 - 20 lipca podczas Shenzhen Cartoon Animation Festival) IEM Kolonia, Niemcy (5 - 9 sierpnia podczas targów Gamescom) IEM San Jose, USA (21 - 22 listopada w SAP Center) IEM Kolonia, Niemcy (grudzień 2015 w ESL Arena) IEM Azja – więcej szczegółów niedługo. IEM Katowice World Championship, Polska (marzec 2016 w „Spodku”) Oficjalna zapowiedź wideo

Myślałem, że w tym roku władze ESL będą się z nami bawić z zapowiedziami, tak jak wcześniej... Chciałem w lipcu oficjalnie zebrać wszystko i samemu zapowiedzieć IEM Kato... Widać, ESL tym razem było szybsze...

No nic! Czas się szykować na ponowne 3 dni w raju!

Trzeba też zarazem dodać, że do głównych gier (już IEMowskich!) dochodzi CS GO... Czyli? Czyli można spodziewać się go w spodku! Tak! W spodku przez wszystkie 3 dni... Zobaczymy niedługo, co ESL napiszę .
      Mnie coraz bardziej wydaje się podział spodka, na dwie sceny... Ale o tym będę jeszcze pisał soon.

Dla tych którzy czekają całe życie:
      https://www.youtube.com/watch?v=ylp2p0pipQo
    • Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc nadszedł czas na zapisy do trzeciej edycji Bitwy na Intra!

Ta edycja będzie bardziej rozwinięta .
      Zostało zmienionych dużo rzeczy. Wszystko możemy znaleźć w regulaminie i w archiwum.

Więc zapisy startują z dniem dzisiejszym i potrwają do 31 sierpnia 2014r. (do godz. 18).
      Swoją chęć zapisy będzie trzeba jeszcze potwierdzić po 31 sierpnia (czyli 1 września przez ok. 3-4 dni, będziecie mieć czas na potwierdzenie uczestnictwa w tym temacie - ale o tym jeszcze napisze po zamknięciu zapisów).

Osoba która ma chęć zapisać się, musi w komentarzu umieścić to oto zdanie:

Zwycięzca tej edycji, zostanie nagrodzony:
      - Infestation Survivor Stories (+ zarazem dostanie dostępu do nowej wersji tejże gry, która ma mieć premierę za pewien czas) STEAM
      - Tytułem na forum "Zwycięzca bitwy na intra"
      + możliwość dołożenia jakiejś nagrody w trakcie trwania zapisów jak i w trakcie bitwy.

Standardowo zachęcam do uczestnictwa

Link do regulaminu: --->Kilk<---
      W razie jakichkolwiek pytań itp, zapraszam: --->Kilk<---

Do zobaczenia w grupach

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny