Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GasCNN

Propozycja założenia oficjalnego kanału TS pod serwery

Polecane posty

Witam

Składam pomysł o założenie oficjalnego kanału TS dla serwerów  ja rock oraz podpięcia pod to kanału dla plutonu, co by to się zaczęło coś dziać ;)

Założyłem mini kanał pod LINKIEM, dla zainteresowanych.

Czekam na opinie i odzew.

Pozdrawiam.

Rozmawiałem o tym z Brodatym, na początku istnienia serwerów. Powiedział, że zrobienie czegoś takiego to nie problem. Jakoś nam to nie wyszło. Myślę jednak, że jak będą chętni, to można dać na próbę. Jeżeli będzie to nie tak daleko na dole, a w drzewku Rocka, koło naszego forumowego TSa

Moźna by podać info na serwerze, że posiadamy TS3? Może akurat ktoś podczas gry będzie korzystał.

Będąc już przy temacie BFa - drogi ISDN, czy jest opcja wyproszenia od Was naszego starego serwera do BF3? [emoji4] [emoji823]

Co do TS3 to prosił bym o kontakt ze mną osobę która jest odpowiedzialna za pluton.
Jeśli chodzi o BF3 to odpada. Ludzie chcą server na podstawce ( bo była za free ) do gry której premium version kosztuje obecnie śmieszne pieniądze (~55 zł). Stawianie servera nie ma najmniejszego sensu bo grało na nim MAX 25 os ( sprawdzałem wykres z ostatniego miesiąca gdy serwer jeszcze działał). 
Był serwer od Rocka - zerowe zainteresowanie.
Był serwer od HS'a - póki grał często na nim i go promował to było parę os (~30) .

Nie ma się co oszukiwać, ale BF3 ma już nikłe zainteresowanie. Ludzie, którzy nadal grają mają swoje ulubione serwery i tworzenie obecnie serwera do gry, która "czasy swojej świetności" ma już za sobą jest bez sensu. 
Serwer JaRock'owy stał chyba 3 miesiące, ze 3 razy zmienialiśmy całkowicie ustawienia aby ściągnąć trochę ludzi ( szukaliśmy configu, który przyciągnie największą liczbę os) i nic z tego nie wyszło.

właśnie pytanie za 100pkt, kto jest odpowiedzialny za pluton... bo praktycznie nic się tam nie dzieje a można by było coś zoorganizować. Zgłaszam się na wolontariat i mogę się tym zająć. 

Co do kanałów TS, faktycznie takowe istnieją pod kanałem Rock'a ale szału nie ma

według mnie wystarczyła by edycja aktualnych, które ograniczają się tylko do blue i red

proponuję następujący przykładowy schemat:

Serwer BF4 Ja Rock 64

Blue:

Alpha

Beta

Delta

itp

random

Red:

Alpha

Beta

Delta

itp

random

Serwer BF4 Ja Rock 48

według schematu 64

ludzi faktycznie nie ma na kanałach, ale wydaje mi się że to przez to iż ciężko je znaleźć na tsie. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować