Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kalibers

Dobry serial na wakacje ( Czytać opis )

Polecane posty

Arrow (super-hero, 2 sezony, niedługo trzeci)

Person of Interest (genialny kryminał, coś jak PRISM w USA, 3 sezony, niedługo czwarty)

LOST (survival, 6 sezonów)

Jericho (świat po wybuchu bomby atomowej, 2 sezony)

Friends (komedia, 10 genialnych sezonów)

How I Met Your Mother (komedia, jestem na piątym, jest 9, dużo śmiechu)

True Detective (kryminał, 1 krótki sezon,niedługo drugi, ale to już osobna historia będzie)

House of Cards (taki serial sensacyjny czy też kryminalny, nie wiem. Anyway dużo związanego z rządem USA i o tym jak dojść do władzy. 2 sezony, niedługo trzeci)

Dexter (Kryminał, 8 sezon jest słaby, natomiast reszta świetna)

Smallville (czyli 10 sezonów z Superman'em, polecam)

Dr House (Medycyna zmieszana z komedią i dramatem, 8 sezonów)

Marvel Agents Of S.H.I.E.L.D. (super-hero, ale tylko jeśli jesteś fanem uniwersum Marvela! Pierwsze 10 odcinków to nuda, później jednak jest już świetnie. Niedługo drugi sezon)

Pacyfik (II WŚ, dokumentalny. 10 odcinków)

l10    9

LOST (survival, 6 sezonów)

House of Cards (taki serial sensacyjny czy też kryminalny, nie wiem. Anyway dużo związanego z rządem USA i o tym jak dojść do władzy. 2 sezony, niedługo trzeci)

Pacyfik (II WŚ, dokumentalny. 10 odcinków)

Od siebie to mogę polecić, choć losty według mnie niepotrzebnie przedłużane i końcówka nie tak interesująca jak pierwsze sezony.

Możesz spojrzeć też na Generation Kill: Czas wojny oraz oczywiście na Kompanie Braci ;)

Od siebie mogę jeszcze dorzucić:

Band of Brothers / Kompania Braci - dziesięcioodcinkowy serial wojenny ze stajni HBO

Fargo - serial wzorowany na filmie o tym samym tytule, kryminał/dramat, jak dla mnie znakomita gra aktorska Thorntona, 10 odcinków, zapowiedziano drugi sezon.

Peaky Blinders - sześcioodcinkowy dramat/kryminał ukazujący perypetię rodziny Shelbych, akcja toczy się w Birmingham w 1920 roku. Ma powstać drugi, również sześcioodcinkowy sezon.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować