Skocz do zawartości
Glock

Skype aktualizacja - wycofanie aktualnej wersji

Polecane posty

Cześć! No więc korzystam ze Skype 5.10.0.116 i niestety, ale pojawiła mi się notka, że moja wersja zostanie wycofana i będę musiał zaktualizować Skype. Nie uśmiecha mi się to, ostatnio gdy instalowałem najnowszą wersję bardzo wkurzały mnie reklamy. Da się coś z tym zrobić?

http://i.imgur.com/2Zd079n.png

Brzydki interfejs, reklama nad każdą rozmową tekstową i obok rozmów głosowych, a także bardzo długie uruchamianie. Tak wspominam tą wersję Skype'a... ;)

przepraszam na raz widoczne są u mnie 2 reklamy czy długo się uruchamia dla mnie dosyć szybko fakt dawniej było szybciej ale nowsze wersje nie są takie złe

Ostatnio mi się uruchamiała 3-4 minuty, nawet reinstalacja nic nie dała. Teraz nie mam żadnych reklam, ahh Microsoft, dlaczego to robisz? :(

tak ale zauważ  że i połowę chudszą aplikację bez reklam itp wydaje mi się że po prostu masz zasyfiony system dlatego tak długo się włącza ew komputer jest słaby bo mi na komputerze z podpisu odpala się 30sekund

Nie zrozumiałem, jakiej miniaturki? Mi skype uruchamia się około 5 sekund. Dlaczego schodzimy z tematu? Jeśli nie wiesz jak mi pomóc to po prostu nie pisz. Pytałem czy jest jakaś alternatywa dla zmiany wersji, a nie czy mam zasyfiony system. ;) 

chodziło o podpis chodzi o to że nie ma wiec musisz nowsza i jeśli ci tak się długo włącza nowa to problem leży albo w systemie albo w programie albo w komputerze

Wybacz Glock, że post nie na temat, ale pan u góry już mnie rozwala momentami. Bełkot i jeszcze raz bełkot. Piszesz nie na temat i jeszcze robisz to z błędami. Stawiaj cholerne przecinki i kropki przynajmniej, bo często nie idzie zrozumieć o co chodzi. Z serii "co autor miał na myśli". Zwracam ci już któryś raz uwagę, wskazywali też na to inni użytkownicy, a ty masz to zwyczajnie gdzieś. Kropka, przecinek i R-Alt są normalnymi klawiszami, nie parzą :)

Odnośnie tematu: Skype nie wymusza na użytkowniku aktualizacji, z tego co pamiętam, a więc nie będziesz musiał nic instalować.

Ok, ogarnąłem to. I tak musiałem w sumie zaktualizować wersję skype'a bo na konfach nie mogłem pisać. Anyway, pytanie. Da się coś na starszych wersjach zrobić aby podczas rozmów konferencyjnych nie było 

Gospodarz korzysta ze starej wersji Skype'a, która nie pozwala na łączenie czatów i rozmów. Kliknij tutaj, aby utworzyć nową grupę z tymi samymi osobami.

Tyle tylko, że gospodarz ma najnowszą, a ja np. 5.10. Ale ok, zainstalowałem już najnowszą więc po problemie. Jeszcze jedno - da się zmienić interface?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez tomiss1
      Witam,
      Pobrałem Simcity z Orygin acces. Przy uruchomieniu wyskakuje mi błąd:
      KOD BŁĘDU SMCY-19: Nie można nawiązać połączenia z serwerem aktualizacji SimCity. Użyj łącza do obsługi klientów, by uzyskać pomoc.
      Próbowałem, wyłączać antywirusa, zaporę Windowsa, restartować kompa. Pisałem też do supportu ale nie odpowiadają. Komputer mam ok,jeśli chodzi o wymagania. kumple grają a ja mam problem.
      Macie pomysł co mogę z tym zrobić?
    • Przez sayikov2k16
      Witam, od trzech tygodni nie grałem w cs:go, wiem że była aktualizacja do gry i dodali kilka rzeczy.
      Przed tym gdy jeszcze grałem miałem od 200-300fps teraz po aktualizacji mam 50-70fps,sprawdzałem antywirusem laptop wszystko wyszło pozytywnie,spójność plików również wyszła ok.
      Wiem że po aktualizacji wszystkie ustawienia wideo była na wysokim ale gdy zmieniłem na swoje również efekt był taki sam czyli 50-70fps.

link do zdjęcia specyfikacji laptopa: http://scr.hu/77tt/0mexd

Jest możliwość aby fps wróciły do normy 200-300fps?
    • Przez Battle_Axe
      Cześć wszystkim. Chciałbym prosić Was o opinię na temat moich materiałów z serii "Newsy z Gospody". Czy materiał przygotowany w taki sposób jest w porządku? Czy informacje podane przeze mnie są wystarczające? Może macie jakieś rady, sugestie, na które oczywiście liczę. Dajcie znać co myślicie. 

Pozdrawiam

http://youtu.be/BmDpvE7LYJQ - Kingdom Come: Deliverance - Realistyczne RPG z otwartym światem | ♦ Newsy z Gospody! ♦

http://youtu.be/NXenfuPmXQ8  - Pillars of Eternity - Aktualizacja #70 (Obszary, Postaci, Interfejs) | ♦ Newsy z Gospody! ♦

http://youtu.be/tgy4WykLp0s    - Pillars of Eternity - Aktualizacja #69 (Trailer / Gameplay) | ♦ Newsy z Gospody! ♦

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik