Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Endrixu

Kopmuter-Nowy

Polecane posty

Witam chciałbym kupic komputer do 2000zł jaki byscie mi proponowali sprzent do kupienia za ta cene oczywiscie ze do gier :][ z góry dziekuje

HnS    0

Zbyt dużym funduszem to ty nie dysponujesz proponuje po patrzeć na tej stronie http://kom-it.pl/ możliwe, że znajdziesz coś dla siebie.

Polecam sklep, sam u nich zakupiłem i nie zawiodłem się.

Pozdrawiam

Wojciech HnS Hajnas

Co ma ? Po co mu 7850 jak może wsadzić 7770 + i5? Poza tym, jak chce potem zmienić procesor z i3 na i5 to Twój zestaw byłby nie za dobry. Z taką płytą nie zrobi OC, w ogóle nie przyszłościowe jest te mobo.

@Endrixu: i5 jest o wiele wydajniejszy niż i3. i5 ma 4 rdzenie oraz 4 wątki a i3 posiada 2 rdzenie i 4 wątki. Ogólnie teraz do gier najlepszy jest i5, ponieważ i7 to już wyższa półka, nie opłaca się wydawać pieniędzy na i7, jeśli nie zajmujesz się grafiką itp.

czemu niby mobo nie jest przyszłościowe wsadzi tu wszystkie procesory intela na podstawkę 1155 czyli nawet 8 wątkowego xeona za 850zł czyli w cenie i5 2500k tyle że ten xeon nie nadaje się do oc tak samoj jak płyta główna którą poleciłem ale za 2k branie i5 a w szczególności i5 z literką k jest mało opłacalne 

co di 7770 + i5 to więcej fps uzyska z połączenia i3 + hd7850 

nie odpowiedziałeś na moje pytanie co ma niższa rozdzielczość od fullhd do i5 

Oczywiście, że więcej FPS'ów będzie w połączeniu i3 + 7850. Ale po co mu taka karta, jeśli nie gra w HD? Po prostu nie opłaca się pakować takiej karty graficznej do takiej rozdzielczości.

i5 kosztuje od 700zł więc co najmniej 300zł więcej 

@UP tak samo może zmienić procesor, może autor kupi monitor fill hd i wtedy to już się przyda lepsza grafika 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik