Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
LukaShady

Mrugające kafelki

Polecane posty

Czy nie denerwuje was taka sytuacja kiedy tylko najeżdzacie  na jakikolwiek filmik i tło robi się ciemne. Na każdym filmiku gdy się zatrzymamy wszystko ciemnieje. Poprostu ,gdy porusza się myszką w prawo i w lewo to obraz mruga. jest szansa na usunięcie tego bajeru?

ponieważ naprawdę przeszkadza  :o czy tylko kurde ja mam taki problem ?

Ogólnie wszystko gra , jak najbardziej z wyjątkiem tego :D

Z oczu mi to wyjąłeś. Właśnie chciałem napisać o tym samym, ale wolałem się upewnić czy aby ktoś już to poruszył. Ktoś kto to zaprojektował, chyba sam nigdy tego nie ogląda.... Rock - zlituj się i usuń to miganie podczas najechania myszką. Strasznie męczące oczy. Czy tylko 2 osoby mówią NIE?

Chodzi o to że jak ucelujesz na blogu Rock'a kursorem jakieś wydarzenie, bądź cokolwiek innego, to tylko ono zostaje w pełni przejrzyste a reszta robi się transparentne.

Chodzi o to że jak ucelujesz na blogu Rock'a kursorem jakieś wydarzenie, bądź cokolwiek innego, to tylko ono zostaje w pełni przejrzyste a reszta robi się transparentne.

A o to :D No serio to jest takie beznadziejne. Lepiej by było bez tego.

No to mamy już trochę ludzi w konspiracji anty-kafelkowej :P

Takie podświetlanie ma może sens przy małych okienkach, ale nie takich wielkich. JA mam już tak, że boję się najechać tam myszką i lawiruję między wolnymi polami na ekranie jak po polu minowym.

No i super może będzie po mrugających kafelkach.  Kafelki mogą zostać byle żeby się nie przyciemniały taki klimat  Metro jak w Win 8 :D

Jeśli już musi się coś rozjaśniać czy przyciemniać, to proponuję zrobić odwrotnie do tego co jest teraz. Czyli nie gasną wszystkie naraz, ale rozjaśnia się TYLKO ten, który nas interesuje :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik