Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
M.T.W.D

Dobry smartfon do 450 zł

Polecane posty

za tą kwotę nie ma dobrych telefonów  jak  dobra bateria to parametry słaba jak parametry słabe to android pokroju 2.x.x  ja mam Xperię E telefon fajny ale mało wytrzymały do tej kwoty to chyba tylko to

Do tej kwoty to rozejrzał bym się za tanimi chińczykami z przykładowo tego sklepu: http://smartandroid.pl/smartfon.html

Do 450 zł można upatrzeć coś konkretnego, przykładowo Huawei Honor 3C. Sam zamawiałem z tego sklepu Lenovo A830 i jestem zadowolony (GTA SA chodzi bardzo płynnie). Jedyny minus zamawiania chińczyków jest taki, że czeka się na sprzęt około 3-4 tygodni. Gwarancję mają, ale... tylko w Chinach! Jeśli coś Ci w nim padnie to musisz go wysłać na sąsiedni kontynent, ewentualnie naprawić go na własną rękę. Z software nie ma problemu bo na forach androidowych typu xda chińczyki mają dobre wspracie z racji dużej popularności zagranicznych smartphonów.

W tej kwocie masz LG l5 z androidem 4.1 lecz z niezbyt wytrzymałą baterią, xperie m która jest naprawdę dobra zwłaszcza po wygraniu archidroida lub samsunga Galaxy s2 który ma świetną baterie, ale nie wiem czy jest aktualizacja do któregoś z androidów 4.+

Łukasz osobiście bym nie polecił Xperi M nikomu brat ją ma parametry są lepsze od xperi E ale bał bym się o sam telefon E jest delikatna ale M to już porażka trzymając ja odniosłem wrażenie trzymania piórka a nie telefonu mimo że waga obu jest wręcz identyczna różnica 0,70g

S2 ma procesor wykonany w starej technologii więc bateria zdycha jak szalona. Kolega jedzie na powerbanku. Nic lepszego raczej nie znajdziesz. Ewentualnie polować na LG L9

Co do M zachęca archidroid, taki ROM bardzo dobrze zoptymalizowany jeśli się znasz na custome ROM -ach jeśli nie to nie warto brać M, a co do S2 z baterią nie jest tak źle, a uwierz mi że ciężko znaleś coś dobrego w tak niskiej cenie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik