Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
casperian

Pytanie o Samsung Galaxy S5 mini

Polecane posty

Chciałem zapytać gdzie i za ile można już dostac ten telefon? Samsung Galaxy S5 mini oficjalnie na rynku. I czy nie ma takich wad jakie mial S3 że 2 razy pękła mi szybka za którą zapłaciłem 600zł. Czy ten telefon nie ma już takich wad bo domyślam sie że jest drogi i ładować pieniądze znowu w coś co bedzie się psuć to bez sensu. Chciałbym tez oprócz tego gdzie go tanio kupic poznać jego wady i zalety. jak ktoś już z was posiada prosze napiszcie.

Odnośnie S3. Mam go i takich wad jakie tutaj wymieniłeś to nie miałem i żaden z moich znajomych też tego nie miał. Jeśli chodzi o takie telefony to radzę nimi nie rzucać :D

nie wiem co robiłeś, że pękła szybka, S'ki mam od dawien dawna i nigdy nic nie pękło a spadało na chodnik czy posadzkę.

Dla mnie wersje mini są niepotrzebne. Lepiej kupić "full opcje". Na tym małym gigusiu to i przeglądanie neta jest wkurzające, granie też, a filmy to porażka.

Kupowanie wersji mini to pieniądze w błoto. Kosztują dużą kasę i jadą na marce większych odpowiedników. Podaj swój budżet to znajdziemy Ci wydajniejszy sprzęt.

"Oferta mniejszej wersji Galaxy S5 pojawiła się póki co u jednego sprzedawcy, a dokładniej w sieci sklepów Media Markt. Jeśli więc jesteś w Niemczech i chcesz złożyć pre-oreder na ten model będzie Cię to kosztować 449 euro. Na półkach sklepowych powinien się ukazać 25 lipca, dostępny w czterech wersjach kolorystycznych – czarnej, białej, złotej oraz niebieskiej."

"
Pojawiły się informacje, że sprzęt w przedsprzedaży wyląduje również w kraju nad Wisłą. W dodatku dostępny będzie w zestawie z Gear fit. Cena takiego zestawu w Polsce wyniesie 1899 złotych. Będzie również możliwość zakupu samej słuchawki, jeśli nie będziemy zainteresowani dodatkowym gadżetem."

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik