Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TomaszChw

Jak zarobić...?

Polecane posty

Cześć, postąpiłem na pakt z diabłem i umówiłem się z rodzicami, że jeżeli uzbieram pieniądze na nowy telefon, to dorzucą mi połowę. Potrzebuję 800 zł, wakacje się zaczęły i kompletnie nie wiem jak się zabrać za to, kończę w tym roku 16 lat, dzwoniłem do kilku miejsc w sprawie roznoszenia ulotek, ale bez odzewu. Mieszkam w większym mieście, więc pewnie uzbieranie danej kwoty nie będzie strasznie trudne, co prawda łatwiej mówić, ciężej zrobić. Znacie może jakieś sposoby na dorobienie w internecie? : ) Pozdrawiam gorąco.

Zarabianie w internecie? Jeśli będziesz szukał stronek typu w kliknij reklamę itp. To daleko nie zajdziesz. 

Jeśli masz jakieś umiejętności: 

Grafika komputerowa, umiejętności programowania, to masz dużą szanse złapać jakieś mniejsze zlecenia. Strony polecane do takich rzeczy: Graffika.pl, freelancer.pl. 

Jeśli jesteś dobrym fotografem możesz sprzedawać swoje zdjęcia dla np grafików. Strony polecane do takich rzeczy: fotolia.pl

Możesz również prowadzić blogi lub pisać płatne artykuły dla jakiś tam stron. 

Moim zdaniem idź popytaj się w sklepach czy towaru na półki nie potrzeba roznieść. ;) Szybciej na tym coś zarobisz ;P

Tyle moich pomysłów.

EDIT: Sezon na owoce trwa. Idź się popytaj na sadach jeśli takie masz czy nie potrzebują kogoś do zbierania. ;P Lub jeśli masz swoje zbędne owoce to nazbieraj i stań gdzieś na rynku ;D

EDIT2: Sorra za gafę z tym błędem na szybko pisane ;D

Budowa z normalnym majster, porobisz trochę ponad tydzień i masz kasę. To oczywiście pod warunkiem, że ogarniasz trochę temat, masz trochę umiejętności i... siły. 

Zarabianie na blogu? Spoko, ale nad tym musiałbyś posiedzieć dłuuugo, żeby to zaczęło przynosić zyski. Z pisaniem artykułów jest to samo. Musiałbyś naprawdę dobrze 'lać wodę', żeby mieć z tego jakiekolwiek profity. Na Internet się nie nastawiaj. Popytaj znajomych, pewnie gdzieś się załapali na wakacje do pracy, kolejna para rąk gdzieniegdzie może się jeszcze przydać. 

Za ulotkami nawet bym się nie rozglądał - pracujesz jak za darmo, a jeszcze większość ma Cię w głębokim poważaniu. 

Jak masz prawko na skuter (i sam pojazd) to może jakieś rozwożenie pizzy? Kumpel brata wozi za bodajże 7 zł/h + 70gr za każdy kilometr. 

Rozwożenie plakatów itp (rozwieszanie i przyklejanie w roznych miesjcach), ew pizza jak mówi Śliwa, ale najlepiej budowa, ale tu przygotuj się na ostrą harówkę, ale też niezły zysk :)

Dużo zależy od majstra, ekipy, tego co się robi. Raz zapindalasz z taczkami tam i spowrotem, innym razem ładujesz do betoniarki, jeszcze kiedy indziej rzucasz zaprawę metr nad głowę :D 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik