Skocz do zawartości
Nefarian_Z11

Ktoś mi się wkradł na konto Origin....

Polecane posty

Cześć . 

25.06 ktoś mi się wkradł na konto zmienił adres e-mail itd... A dzisiaj się loguje na Origin z tego adresu e-mail co miałem na tym skradzionym koncie , zdziwiłem się bo ja nowego konta nie robiłem na tym adresie e-mail , a EA mi tego skradzionego konta jeszcze nie przywróciło.. I ja nie wiem jak mi się samo konto zrobiło... ( Data zrobienia konta 25.06 )

Nick , e-mail , i hasło ma te same co na tamtym koncie , ale nie ma gier :(

A jak się na Battleloga loguje to mi się nowe konto włącza bez żadnych statystyk i żołnierzy , a tamte skradzione konto na Battlelog dalej jest... ( ze inną nazwą )

I teraz nie wiem co mam robić , jak na tym adresie e-mail mam już zrobione konto , a jak do EA zadzwonię to oni będą chcieli żebym im podał adres e-mail na jakim było zrobione to skradzione konto .

A konta na Origin się nie da usunąć .

Ja do EA pisałem 25.06 , ale kiedy odpiszą :(

Xar    4

Swoją drogą co do maili, to polecam gmail i tamtejszą weryfikację 2etapową, dzięki czemu nawet jeżeli ktoś pozna twoje hasło do maila, to tam nie wejdzie :) Musi posiadać kod wysłany na telefon.

Swoją drogą co do maili, to polecam gmail i tamtejszą weryfikację 2etapową, dzięki czemu nawet jeżeli ktoś pozna twoje hasło do maila, to tam nie wejdzie :) Musi posiadać kod wysłany na telefon.

Dokładnie, to najlepsze rozwiązanie. Co do głónego wątku to nie pozostaje Ci nic innego jak dzwonić, tłumaczyć i liczyć na szczęście.

Spotkało mnie to samo. Jakiś rusek wkradł mi się na konto, pozmieniał hasła i ambitnie grywał w Fifę. ;) Mailowo nic z EA nie załatwisz. U mnie udało się odzyskać konto za pomocą rozmowy telefonicznej. Sęk w tym, że dodzwoniłem się do nich dopiero po 2 tygodniach, a próbowałem kilka razy dziennie.

To miales pecha bo ja dodzwonilem sie od razu i od razu zalatwilem problem z zapomniana odpowiedzia na pytanie pomocnicze do konta. Zajelo mi to 10/15 min od wybrania numeru do konca rozmowy.

Ważny jest rozmiar Twojego buta oraz marka auta Twojego sąsiada.

Zapewne jakieś dowody, które upewnią ich, że to twoje konto. Może jakie były tam gry. Jaki poziom. Jaki adres był wcześniej. Zależy co będą chcieli widzieć.

Mnie pytali o podstawowe informacje na temat konta typu jakie mam gry itd. Ja akurat nie mialem zadnego problemu bo mialem dostep do konta itd ale nie znalem odpowiedzi na to pytanie, mily Pan wyslal mi 2 maile i bylo wszystko jak nalezy. Najlepiej samemu zadzwonic i nie ma problemu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ederwolf
      Hello There.
      Była dzisiaj możliwość dodania sobie premium za darmo do BFa4, co też oczywiście zrobiłem. Postawiłem, że zainstaluję sobie ową grę bo jeszcze na moim lepszym kompie nie miałem okazji a zatęskniłem za FPSem. Zainstalowałem BF4 i zaczęły mi się pobierać DLC i tu mam jeden wielki problem, bo musiałem uruchomić Origina ponownie i co prawda zainstalowałem 1 dodatek z 5, ale po ponownym uruchomieniu nie wyskakuje mi pobieranie. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji aby pobrać same dodatki. Ogólnie mnie szlag trafi zaraz, bo nie posiadam internetu tak szybkiego jak Rocki i pobieranie od nowa trochę mnie rozsierdza, tym bardziej, że nie mam możliwości pozostawienia kompa na te 8-10h tylko aby sie to wszystko na raz pobrało. Czy istnieje jakiś sposób by zainstalować te DLC bez reinstalacji?
    • Przez Kyrunia
      No więc tak przeszłam przez serię problemów z odpaleniem The Sims 4 na moim laptopie. Przed zrobienie formatu dysku wszystko było w porządku, natomiast teraz kiedy chciałam sobie zainstalować grę ponownie, najpierw musiałam się namęczyć z instalowaniem dll, kiedy już ten problem rozwiązałam i gra się uruchomiła wyskoczył błąd tym razem od Origin :

"Uruchomienie niemożliwe.

Origin nie jest uruchomiony. Zanim spróbujesz grać w The Sims 4, uruchom Origin.

[d3382ced:984c6a38:00000000:00000000] "

No i nie wiem czemu tak jest, bo Origin jak najbardziej mam uruchomiony i ponowne uruchamianie itd. niczego nie zmienia. Ma ktoś jakieś pomysły?
    • Przez miniu20018
      Witam wszystkich. Mam problem związany z Originem i Simcity. Mianowicie , kupiłem Simcity i musiałem pobrać origin . Po pobraniu programu, gdy chce go włączyć wyskakuje mi taki błąd : Origin.exe - Nie można znalezć składnika . Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.     Szukałem w google o tym problemie, ale nie mogę tego naprawić.Mam Windowsa xp 32bit. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny. PROSZĘ, POMÓŻCIE !!!!!!!!!! 

• Przez miniu20018
      Witam wszystkich. Mam problem związany z Originem i Simcity. Mianowicie , kupiłem Simcity i musiałem pobrać origin . Po pobraniu programu, gdy chce go włączyć wyskakuje mi taki błąd : Origin.exe - Nie można znalezć składnika . Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.    Szukałem w google o tym problemie, ale nie mogę tego naprawić.Mam Windowsa xp 32bit. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny. 
    • Przez kowalak11
      Witam

Dzisiaj chciałem zalogować się na konto origin i nie mogę. Wczoraj grałem na tym koncie i wszystko było ok a dzisiaj nic nie mogę zrobić. Próbowałem przypomnieć swoje hasło ale nic na maila mi nie przychodzi. Miałem na tym koncie dośc dużo gier m.in Battlefield 4 z Premium i nie wiem juz co robić, wiem że jest takie coś jak live chat na którym mogą rozwiązać takie problemy ale jak tam napisałem to powiedzieli że nie mogą odnaleźć mojego konta Możecie coś poradzić ??

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik