Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szczupak

Serwer 48

Polecane posty

Jestem graczem aktywnym i zauważyłem że serwer 48 od kiedy wprowadzono nowe tryby szturm jest coraz częściej pusty

Prosiłbym razem z osobami z klanu EVN o zmianę tych trybów aby serwer ponownie stał się tak jak kiedyś tylko podbojem

Bo teraz jeśli jest podbój na 48 to jest cud bo nie ma nawet w głosowaniu do wyboru podboju a miał być

Proszę chociaż o zrobienie czegoś aby nie było na okrągło szturmu bo bf to przede wszystkim podbój (serwer miał być MIX a jest RUSH)

Witam

Jak dla mnie to serwer 48 ze szturmem jest całkiem OK, faktycznie można do tego szturmu dodać wszystkie tryby. Motywem przewodnim niech dalej będzie RUSH lecz pomiędzy nim mogą być inne tryby. Niech serwer 64 będzie tym od szturmów a ten 48 do dokładniejszego poznania wszystkich trybów i od tak do zabawy Battlefieldem :D

A co do propozycji Szczupaka myślę, że to ciekawy pomysł i dobra alternatywa dla serwera :) Jestem za :)

1.Szturm - Unicestwienie- Szturm - TDM - Szturm - Neutralizacja itd

2.Podbój - Podbój - Szturm - Podbój - Podbój

Pozdrawiam :)

Toxxic

Tylko im więcej jest szturmu na 48 tym mniej graczy tam gra (ludzie poszukują serwerów 48 z podbojem i dodatkami z ustawieniem hardcore) a po ostatnich zabiegach może zauważyliście że serwer stoi pusty przez większość dnia tylko wieczorami ludzie czasem grają a i wtedy często serwer nie jest pełen

Większość osób gra na 64 przede wszystkim dlatego że nie mają dodatków.
Szturm w BF4 nie udał się jest to widać po średniej statystyk większości graczy(wszyscy grają podbój)

Ja nie mówię aż tak wcześnie jak został postawiony świeżo serwer 48 i 64 to ludzi na 48 było bardzo dużo później broda dodał szturm i nagle graczy coraz mniej się na tym serwerze zrobiło teraz mało ludzi gra

Ja nie mówię żeby szturm skasować ale żeby był podbój a raz na 5 map był szturm a nie sam szturm a raz na dzień podbój

Zobacz na stan tego serwera ile osób grało jak był podbój a teraz Bf traci esencje grają na okrągło szturm 

Ale gdzie chcesz podbój? Na China Rising nikt nie chciał, z Second Assault masz, z Naval Strike jest Carrier Assault, a z podstawki masz osobny serwer. Gdzie tu chcesz opchnąć więcej map?

Na china rising nikt nie chciał ale na głosowaniu na mapy w grze to cały dzień na nim grałem 
z scond assaul mam cały dzień szturm. 

Skoro serwer jest taki dobry to czemu tak mało osób na nim gra a jeszcze przed wprowadzeniem zmian był ciągle pełen?

Miał być mix a jest rush...

Według mnie powinno być mniej szturmu a więcej podboju lub mix CQ, unicestwienie i ew. szturm ale przez to, że w głosowaniu nie ma podboju do wyboru, na serwerze gra mniej graczy. A najlepiej byłoby wrócić do starej formuły z vote mapem only CQ

Niby tak, ale z drugiej strony jest spora ilość graczy, którzy klepią na Rushu lub na Squad Deathmatch. Wiadomo, że serwery na podboju są najpopularniejsze, ale z drugiej strony Rush jest dynamiczniejszy. Coś się dzieje, wbrew pozorom takie cluster-f^$cki też są niezłe, oczywiście na niektórych mapach. Może dlatego serwer jest mniej popularny, bo 48 sloty są rzadko wybierane w wyszukiwarce. Większość osób preferuje 32-sloty albo 64-sloty.

Andzrael dobrze mówi najlepiej było by wrócić do starej formuły only CQ a na przykład serwer 64 zmienić na rush i wszyscy byli by zadowoleni albo chociaż mix CQ,rush,unicestwienie po kolei 

Moim zdaniem szturm jest mniej dynamiczny niż podbój bo jedni kampią a drudzy biegną na rzeź 

Ja zgadzam się ze Szczupakiem, że z chwilą zmiany trybów znacznie spadło zainteresowanie serwerem. Szturm w bf4 po prostu jest do kitu... W 3 owszem jest fajny i grywalny, a tutaj katastrofa.
Wg mnie powinien być powrót do conquesta na wszystkich mapkach, no oprócz tych demokratycznie przegłosowanych na nie.
Jak się tak podoba szturm, to dajcie go na 64. Ale zobaczycie, że liczba graczy tam spadnie..

Ze zmiany trybów...

Ale czekajcie, kiedy był serwer 48 graczy podbój? Nie pamiętam żeby taki istniał, więc skończcie mówić, że przed zmianą trybu było okej, ponieważ takiej zmiany nie było. Spytam Was jeszcze raz: po co serwer 48 graczy Conquest, skoro jest 64 graczy Conquest? Rush na 64 osoby nie ma sensu. Rush to kampienie, a Conquest nie? W momencie pisania tego posta serwer jest prawie pełny.

Kiedyś mieliśmy tylko 48 i był tam tylko podbój.

Pamiętajcie o tym, że chcielibyśmy zachować tę metodę - 64 na bez premium, a 48 na premium na wszystkich dodatkach. Teraz (niedziela, rano) serwer jest pełen bo jest weekend.

Dodałem do listy map Conquest Small.

Aktualna lista mapek:

BTQFsQq.jpg

Zmieniłem też listę głosów - jest 8 opcji oraz funkcja, która nie pozwala wyświetlić tego samego trybu. Co sprawia, że kiedy np. leci Rush, to następna runda NIE MOŻE BYĆ ponownie na Rush. Dzięki temu mamy jako taką rotację map.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować