Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RS16

Kurz na ekranie

Polecane posty

Cześć. Jak pewnie większość z was borykam się z problemem kurzu na ekranie. Oczywiście kiedy gram praktycznie nie mogę tego zaobserwować, ale kiedy laptop jest wyłączony kurz "razi" po oczach. Oczywiście mogę to przetrzeć ręką, co daje marne efekty i w dodatku zostawia smugi na ekranie. Jakie macie sposoby na zażeganie tego problemu?

Jest specjalny płyn do czyszczenia monitorów i telewizorów. Dorzucają szmatkę. Koszt to może z 15 zł. Kurz i tak będzie, musiałbyś zakładać specjalne filtry i wiele innych pierdół w pomieszczeniu.

mam jeszcze pytanie co do tej ściereczki, którą dają do płynu. Mam podobną, dostałem w zestawie z jakimś sprzętem, tylko już się trochę zabrudziła, czy można ją normalnie prać w pralce? bo nie chce żeby się zniszczyła... wiem, że takie ściereczki dają też do okularów i nwm czy można je prać...

Witam :)

Ja znalazłem coś takiego 

http://pl.lmgtfy.com/?q=Czy+mo%C5%BCna+pra%C4%87+%C5%9Bciereczk%C4%99+do+okular%C3%B3w+%3F

* Prać w pralce do 60 stopni C. Przy praniu z innymi rzeczami do ściereczki wczepią się włókna z innych materiałów,
dlatego po praniu ściereczkę należy dokładnie wypłukać
* Prać ręcznie z zastosowaniem mydła i dokładnie wypłukać
* Po użyciu spłukać czystą wodą, lub wodą z mydłem (przy niewielkim zabrudzeniu).
* Przed kolejnym użyciem wystarczy namoczyć ściereczkę na kilka minut i jest gotowa do użycia.

Wychodzi na to, że można tylko trzeba ostrożnie :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik