Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MrPrredator

Battlefield 4, problem z instalacją

Polecane posty

Witam. Mam problem, otóż kupiłem BF4 w media markcie wszystko ładnie pieknię, instaluje z płyty i na battlelogu nie moge wejsc ani na zaden serwer ani do kampanii. Pomyślałem ze odinstaluje i zainstaluje grę jeszcze raz ale tu pojawia się problem ze gra kopiuje sie z plyty nastepnie jest instalacja i zacina się przy 20% ... nastepnie po kulku minutach komputer sie zwiesza i musze go restartowac ...

Moje specyfikacje :

I7 4790 3,6 GHz

MSI GTX 780

8 GB RAM

Windows 8.1 64 bit. 

Myślę ze to nie wina komputera ... Co o tym sądzicie moze wiecie jak to rozwiazac, ponieważ 120 zł w błoto to troche duzo ... (nie chce narazie dzwonic do pomocy technicznej bo watpie ze mi pomogą ... chociaz moze sie myle ale licze na jakąś pomoc :)

Widzę jak na razie dwa wyjścia, spróbuj ściągnąć BF4 całego wiem że to dużo i raczej odpada, lub zadzwoń do pomocy mi już nie raz pomogli.

Albo spróbuj uruchomić Origin jako administrator ale wątpię że takie coś pomoże.

A i jeszcze spójrz dobrze na płyty bo z tego co pamiętam wszystkie są oznaczone CD1, więc sam musisz ustalić kolejność, nie wiadomo która jest cd1, cd2 itd.

Sam musisz obczaić ;)

Widzę jak na razie dwa wyjścia, spróbuj ściągnąć BF4 całego wiem że to dużo i raczej odpada, lub zadzwoń do pomocy mi już nie raz pomogli.

Albo spróbuj uruchomić Origin jako administrator ale wątpię że takie coś pomoże.

A i jeszcze spójrz dobrze na płyty bo z tego co pamiętam wszystkie są oznaczone CD1, więc sam musisz ustalić kolejność, nie wiadomo która jest cd1, cd2 itd.

Sam musisz obczaić ;)

Płyty mają nadruk więc kolejność odpada (004 , 005 , 006) Spróbuje jeszcze zrobić tak, że gdy zatnie się przy 20 % może uda mi się pobrać do końca :) Jeżeli to nie pomoże zadzwonię do nich ... A i dzięki za chęć pomocy :P i jeszcze jedno czy infolinia jest po polsku czy po angielsku ? dogadałbym się ale oczywiście trochę trudniej niż po polsku :) 

Jest po polsku :)

Poradziłem sobie z instalacją ale kolejny problem... Tak jak za pierwszym razem nie mogę dołączyć do żadnego serwera ani do kampanii cały czas albo "inicjalizacja" przy próbie uruchomienia kampanii, albo dołączanie do serwera w przypadku online .... wiesz może co na to poradzić ?

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to naprawa instalacji tyle się męczyłeś z instalacją że mogło coś pójść nie tak, spróbuj wejść w Origin kliknąć ikonę BF4 i napraw instalację długo to nie trwa, sprawdza pliki i te z którymi jest coś nie tak to pobiera na nowo a tak to leci szybko, A i jeszcze czy zainstalowałeś Plugin do Battleloga?

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to naprawa instalacji tyle się męczyłeś z instalacją że mogło coś pójść nie tak, spróbuj wejść w Origin kliknąć ikonę BF4 i napraw instalację długo to nie trwa, sprawdza pliki i te z którymi jest coś nie tak to pobiera na nowo a tak to leci szybko, A i jeszcze czy zainstalowałeś Plugin do Battleloga?

Dzięki za chęci ale już sobie poradziłem. coś tam w antywirusie odznaczyłem i zadziałało ( prawy przycisk ikonki comodo -> automatyczna piaskownica -> wyłączony , gdyby ktoś miał podobny problem :) )

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ederwolf
      Hello There.
      Była dzisiaj możliwość dodania sobie premium za darmo do BFa4, co też oczywiście zrobiłem. Postawiłem, że zainstaluję sobie ową grę bo jeszcze na moim lepszym kompie nie miałem okazji a zatęskniłem za FPSem. Zainstalowałem BF4 i zaczęły mi się pobierać DLC i tu mam jeden wielki problem, bo musiałem uruchomić Origina ponownie i co prawda zainstalowałem 1 dodatek z 5, ale po ponownym uruchomieniu nie wyskakuje mi pobieranie. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji aby pobrać same dodatki. Ogólnie mnie szlag trafi zaraz, bo nie posiadam internetu tak szybkiego jak Rocki i pobieranie od nowa trochę mnie rozsierdza, tym bardziej, że nie mam możliwości pozostawienia kompa na te 8-10h tylko aby sie to wszystko na raz pobrało. Czy istnieje jakiś sposób by zainstalować te DLC bez reinstalacji?
    • Przez Wiśnia z Brodą
      Witam, właśnie dotarł do mnie nowy sprzęt w związku z czym pojawią się nowe lepsze materiały  Zapraszam!!!

• Przez byqu
      Siemanko, szukam osób do wspólnej gierki w:

- Battlefield 4 (aktualnie najczęściej teraz gram i głownie do tej gry szukam osób, nie mam premium, gram na podstawce) 
      - Battlefront ( mam edycje ultimate ze wszystkimi dlc)
      Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszać na originie jakoś się zgadamy Nick: Bykunia

Jakiś specjalnie wymagań nie mam, ważne aby dobrze się bawić. Wiek 16+ jak już, no i obowiązkowo micro.

Także czekam i mam nadzieje, że będzie fun

Jeśli ktoś też jest zainteresowany pogranie w inne gierki to podaje link do steama
      https://steamcommunity.com/id/EXOS1994/

• Przez Glock
      No i nadszedł czas na finałowe zadanie! Po trzech miesiącach rywalizacji przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy, ale żeby to zrobić to musicie wykonać zadanie, które przygotował dla Was KromkaChleba. On też i je Wam oceni.

Waszym celem jest ugranie jak największego pointstreak'a. Punktem wyjściowym Waszych nagrań ma być wynik 800 punktów.

Jako iż jest to finał to macie troszkę więcej czasu i zadanie kończymy 14.05.2016r.

Poprzednie głosowanie wygrał 24ddebski. Tabela prezentuje się następująco:

oceanusadam (7)  szakal_m (7)  BOZZOn (5)  SoldierPL (2)  24ddebski (2) Powodzenia!
    • Przez Glock
      No i jesteśmy na półmetku zabawy. Bez zbędnego przedłużania przejdę wprost do zadania.

oceanusadam (6)  szakal_m (4)  BOZZOn (3)  SoldierPL (3)  24ddebski (1)   
      Mechanicy powinni naprawiać. Tak przynajmniej wygląda to w teorii. A w praktyce? Ileż to razy ktoś Was podpalił palnikiem, ileż to razy wjechaliście w minę przeciwpancerną, jak często zdarzało Wam się, że robot saperski przeprowadzał akcje dywersyjne na tyłach Waszej bazy? Takie jest właśnie Wasze zadanie – pokazać jak korzystacie z gadżetów technika. Robot saperski, palnik lub miny. Z tych trzech broni możecie korzystać w tym zadaniu. Nie wiem co chcę zobaczyć, ale na pewno ma tu być działanie na szkodę wrogowi.

Czas wykonania zadania? 7.04 I pamiętajcie – to ma być jedna akcja! Może trwać 5 minut czy więcej, ale JEDNA. I jeśli wysyłacie mi to na PW to wysyłajcie w tej samej wiadomości co poprzednie.

Powodzenia!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik