Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fluuuorek

Szara linijka, jak zrobić?

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Konrad1368
      Cześć! Zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia xbox'a do tego monitora ASUS VW223D, który nie posiada wejścia hdmi.
      Jedyne wejście jakie jest to vga. 
      Myślałem nad zakupem przejściówki vga na hdmi i tutaj właśnie zadaje sobie pytanie  czy to w ogóle zadziała? 
      Monitor ma już troche lat.
      Nie znam się na tym za bardzo dlatego wolę zapytać zanim wydam bezsensownie pieniądze  :/ 
      Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
    • Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

• Przez MG Solution
      Witam, oferuję swoje usługi z zakresu grafiki/motion graphic/video zajmuje sie tym zawodow jestem w stanie wykonać cała oprawe graficzne kanałów na yt, Logo, intro, video. Po więcej informacji proszę priv prześlę swoje portfolio do podglądu.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik