Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WysuW

E3 2014

Polecane posty

Jedyne na co mam nadzieje to nowa część Metra, chociaż nie wiem, czy studio za to odpowiedzialne będzie w ogóle na targach.

Nie mam jakichś faworytów szczerze mówiąc, ale czekam na większość konferencji, jako, że interesuje się całą branżą. 

Nikt jeszcze nie wspomniał o grze, na którą czekają miliony - w tym i ja - Wiedźmin 3: Dziki Gon. 

Konferencja RED'ów jest zapowiedziana na bodajże noc z poniedziałku na wtorek na godzinę 01:30. Warto będzie poczekać, mam nadzieję. 

W sumie dziwię się czemu nikt nie wspomniał o grze, o której pod koniec zeszłego roku było głośno, ale to było jednym wielkim żartem, czyli Fallout 4. Może Bethesda zapowie? ;)

Far Cry 4 i BF Hardline również oczekuję, ale jakoś się na tym tak bardzo nie skupiam.

@Śliwa również czekam. ;)

Osobiście czekam na info o Batlefroncie, ale dużych nadziei w nim nie pokładam (powód wszystkim znany). - EA

No i oczywiście Wiesiek, ale o tym to nie trzeba wspominać.

FC4, Wiedźmin 3 i GTA V to jak dla mnie najwięksi wygrani tego E3 ;)

Jeszcze bym dodał tylko The Division,Dead Island 2 (fajny trailer :P ) oraz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oj będzie się grało :)

28 październik chyba

Tutaj mamy pokaz siły Wii U i zapowiedź najbardziej wyczekiwanej przeze mnie gry tych targów - Zelda!

http://youtu.be/n6e8F2UBmTg?t=3m11s

Wygląda dziwnie, ale... pięknie!

Swoją drogą - Far Cry 4 obciąży mi portfel już w dniu premiery, Hardline się zobaczy, z Wieśkiem poczekam, resztę kupię jakoś po obniżkach.

28 październik chyba

Tutaj mamy pokaz siły Wii U i zapowiedź najbardziej wyczekiwanej przeze mnie gry tych targów - Zelda!

http://youtu.be/n6e8F2UBmTg?t=3m11s

Wygląda dziwnie, ale... pięknie!

Swoją drogą - Far Cry 4 obciąży mi portfel już w dniu premiery, Hardline się zobaczy, z Wieśkiem poczekam, resztę kupię jakoś po obniżkach.

Jak mozesz mu to robić ;) Na tą grę czekam już od czerwca 2011 roku :P Będzie miazga,podobnie jak z GTA V ;) A tak BTW GTA IV jest na promocji na steam :D

No to będzie miazga, ale ja i tak chyba w day1 nie kupię. Nie jestem fanem erpegów, pograć pogram, ale nigdy mnie nie wciągają na dłużej (Skyrim 60h - rekord).

No to będzie miazga, ale ja i tak chyba w day1 nie kupię. Nie jestem fanem erpegów, pograć pogram, ale nigdy mnie nie wciągają na dłużej (Skyrim 60h - rekord).

Miałem tak samo ;) Ale Wiedźmin 2 zmienił wszystko :P

Jak można nie lubić rpg. :P Ja osobiście bardzo doceniam roleplay, możliwość kreacji własnego bohatera i podejmownia różnych wyborów.

Końcówka była trochę dziwna. Nie zostało ukazane w jaki sposób Geralt zabija potwora, a zaraz po tym mamy cutscenke jak jedzie na koniu z głową gryfa.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik