Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pablotor

Bezpodstawne zgłoszenie filmu przez "życzliwego" - usunięto filmy i nałożono ograniczenia na kanał

Polecane posty

Witam.

Prowadzę swój kanał youtube i mam mały problem z bezpodstawnym zgłoszeniem moich filmów. Pewna osoba nazakładała sobie fikcyjne konta i pozgłaszała z nich moje filmy. Podany powód to naruszenie praw autorskich do wykorzystanej muzyki co jest oczywiście bzdurą bo muzykę mam kupiona legalnie i jej licencja pozwala mi na wykorzystanie jej w projektach komercyjnych. W skutek tego youtube usunął mi te filmy oraz zostały nałożone ograniczenia na konto - nie mogę np publikować filmów dłuższych niż 15 minut.

Złożyłem oczywiście odwołanie, ale z tego co czytam tylko wycofanie zgłoszenia przez ta osobę będzie skutkować przywróceniem filmów i wszystkich funkcji kanału. Osoba ta prawdopodobnie tego nie zrobi gdyż jak wspomniałem jest to działanie czysto złośliwe mające na celu uprzykrzyć mi życie. Dzwoniąc do google usłyszałem, że nie są w stanie pomóc mogę sobie jedynie poczytać pomoc na ich stronie.

Czy ktoś miał do czynienia z takim przypadkiem i podpowie jakie są ewentualne możliwości. Przy tematyce jaką prowadzę 15 minutowy film to porażka a zakładanie drugiego kanału trochę bez sensu bo sytuacja się powtórzy.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik