Skocz do zawartości

Polecane posty

Pisze się jak rezerwowy ;) Słowa Bomb Site i Banan nie są mi obce ;) Ahhhr !

Oni walczą na bronie ;) Nie na miecze czy armaty :) Ale Maxi zawsze chętny do abordażu :P

Jutro mecz...

Dziś trzeba ostro trenować!

Musimy pokazać, że potrafimy wygrać trochę rund! :)

Pytanie czy gracie po zwycięstwo czy żeby ugrać kilka rund grupie Izaka :P

Pytanie czy gracie po zwycięstwo czy żeby ugrać kilka rund grupie Izaka :P

Gramy po to żeby wygrać!

Ale wiemy też, że ekipa Izaka będzie potwornie mocna :/.

No nic, spróbujemy dać z siebie wszystko! I będziemy się starać z całych sił wygrać!

Gramy po to żeby wygrać!

Ale wiemy też, że ekipa Izaka będzie potwornie mocna :/.

No nic, spróbujemy dać z siebie wszystko! I będziemy się starać z całych sił wygrać!

Zawsze możecie sobie poszerzyć skład o parę osób   żeby mieć większe pole do popisu 

Więcej osób nie ma sensu dodawać. Jest inny sposób, który ostatnio się sprawdził i sprawdzi się również teraz. 

Użyjcie HACKów :D

Tak na serio. Bardzo liczę na to, że Wasz zespół wygra. Himi, fajnie, że udało się Wam to w końcu zorganizować. Trzymam kciuki. Miejmy nadzieję, że nic nie przeszkodzi w rozgrywce i będziemy mogli cieszyć się z wygranej naszego Teamu. Czekam z niecierpliwością. Zaopatrzę się w jakieś stosowne napoje oraz Popcorn :D

Czekam i nie mogę się doczekać ;)

Tak więc wszystko już jest gotowe na jutro!

Już jutro o godzinie 19,  zmierzą się dwa teamy: Rock Team vs IzakMODS.

Mapy które zostaną rozegrane:

1-Inferno

2-Mirage

3-Dust2 (jeśli poziom gry będzie wyrównany i wynik będzie wynosił 1-1)

(mapy zbanowane: train - IzakMODS, nuke - Rock Team)

Mecz streamować będzie Izak :), tutaj macie streama: 1 2

No nic, pozostało się wyspać (pewnie znowu 2h tylko...) i dać z siebie wszystko, aby wygrać mecz!

Do jutra!

I Rock Team!

Dzięki wszystkim za widowisko! :)

Powiem tyle, było bardzo fajnie. Bardzo miło nam się grało i myślę, że w kilku rundach pokazaliśmy klasę ;)

Cieszymy się z tego wyniku! Czemu? Bo graliśmy z drużyną o niebo niebo lepszą od nas. Suma naszych godzin w csa = 1 osobie u teamu Izaka :D. Grał tam nawet jeden zawodnik z Inshock (chyba dobrze napisałem), więc poziom był wysoki. Jestem z tego właśnie zadowolony, bo mogliśmy się zmierzyć z wyższym poziomem :) i zarazem mogliśmy pokazać, że możemy kilka ciekawych rund rozegrać :).

Dzięki wielkie Izakowi, ekipie Izaka i wszystkim oglądającym mecz!

Dzięki i oby, do następnego!

Ahhhr ! 

W tej chwili mogę tylko napisać, że mecz był świetny! I jeszcze dodac ten film ;)

Miałem ogromną przyjemność przeprowadzić rozmowę z kapitanem drużyny Team Rock graczem Himiodzio, tuż po pasjonującym i pełnym emocji meczu z drużyną Izak Mods. Pytałem go o mecz, o drużynę, ale również o plany na przyszłość.

Pozdrawiam Maxi

Cześć!

Dzięki za meczyk! Fajnie, że Himiodzio ma niekończącą się organizacyjną motywację! A dla Was mam mecz wrzucony na mój kanał na YT:

Pierwsza mapa - de_inferno:

Druga mapa - de_mirage:

I jeszcze małe sprostowanie - Powlieee to faktycznie skillowy zawodnik, ale nie gra w inSHOCK:) To mój kumpel, z którym często grywam w CSa.

I jeszcze małe sprostowanie - Powlieee to faktycznie skillowy zawodnik, ale nie gra w inSHOCK:) To mój kumpel, z którym często grywam w CSa.

A to przepraszam za wprowadzenie w błąd ;D. Wydawało mi się, że gra on w inShock, a  tu jednak nie :P. Nie wiem czemu, ale jakoś mi się kojarzył z inShockiem :)

No nic, jeszcze raz dzięki za ogromną pomoc Izak! :) I liczymy jeszcze kiedyś w przyszłości na rewanż.

Pozostaje zachęcić tych którzy jeszcze nie widzieli meczy, do obejrzenia go ;D. I pamiętajcie! Pierwszą mapę bardzo słabo zagraliśmy, lecz w drugiej na samym początku wykorzystaliśmy trochę rozluźnienie przeciwnego zespołu, dzięki czemu udało nam się ugrać kilka rund :).

Dla nas wynik 0-2 (dla drużyny modów Izaka), jest całkiem dobrym wynikiem. Mecz był trudny, graliśmy przeciw bardzo dobremu przeciwnikowi, lecz kilka treningów dało nam kilka rund :).

Szkoda, że to chyba koniec naszej drużyny, ale ja jeszcze gdzieś spróbuje się pobawić w CSie ;D.

Do następnego!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Wiśnia z Brodą
      Witam i zapraszam do oceny kanału który się powoli rozwija. Mile widziane słowa krytyki, co poprawić, co zmienić, co się podoba.
      Na kanale znajdziecie takie rzeczy jak gameplay'e z różnych produkcji ostatnio outlast, plus streamy z innych gier.

• Przez IkarosPL
      Cześć,

Widzimy się po długiej przerwie. Długiej. Tak bardzoooooo długiej. Razem z Himiodziem pracowaliśmy na to żeby ta edycja wypadła lepiej, szybciej sprawniej i mam nadzieje że uda się tutaj stworzyć społeczność która kunsztem swoich prac rozwali polski YouTube

Pierwsze zadanie jest kierowane do:
      Divioner MassQet  Manttti   pater2604 RafV   Jest to selekcja próbna, losowanie do grup odbędzie się dopiero po pierwszym zadaniu, chcemy ocenić wasze umiejętności, powyłapywać błędy a jednocześnie sprawić żeby rywalizacje sprowadzić na poziom dobrej zabawy, bo o to tutaj przecież chodzi ( Też bym chciał Rocket League )   Bez zbędnego gadania macie za zadanie: IEM (Tak, pomysł Himiodzia ), wszyscy chcielibyśmy żeby finał e-sportowej rywalizacji znów zawitał do Katowic, mieć ciarki na plecach razem z 20 tysięczną publicznością w spodku. Waszym zadaniem jest zrobić aftermovie IEM 2015 Katowice dzięki któremu będziemy mogli znowu poczuć to co czuliśmy w marcu, dodatkowo sam koniec filmu, ma nas zachęcić do odwiedzenia spodka w 2016 roku na IEMie . Aleeee żeby nie było za łatwo nie możecie używać oficjalnych aftermovie ESL 2015 roku (oczywiście jak znajdziecie filmy które zostały w nim użyte, to nie będzie problemu, jeśli ich użyjecie - jedynie chodzi tu o brak kopiowania gotowych scen z aftermovie ESL). Muzyka: dowolna. Materiał? Cały YouTube, możecie używać czego chcecie (oprócz w/w + tylko filmy z IEM2015). Jedyne ograniczenie to min 1,5 minuty do 3 min filmu. Ma to być dynamiczne i przesiąknięte akcją na scenie jak i na trybunach. Gotowi? Czas start! Termin oddania pracy to 17.10.2015r. (godz. 16) Inne: regulamin!!!
      Prace wysyłamy na moje PW.   Nie liczę na profesjonalne filmy bo nie jesteście zawodowcami (chyba że o czymś nie wiem ), macie pokazać w tym wszystko co potraficie bo któryś z was może odpaść jeśli intro będzie poniżej oczekiwań. Po prostu bawcie się dobrze, i sprawcie żeby widzowie doświadczyli czegoś co będzie im trudno wyrzucić z pamięci.   Powodzenia
    • Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc nastał już czas na parapetówkę naszego serwera .
      Wszystko jak dotąd w wersji bez ulepszeń, działa według mnie bardzo dobrze... Więc czas zrobić parapetówkę serwera? Jest się czym pochwalić .

W piątek (czyli jutro) zaczynamy od godz. 23.
      Czemu o takiej godzinie? Bo wtedy według mnie, jest najlepsza godzina na "imprezę". 
      Oczywiście mile widziane wszelkie napoje wyskokowe .
      Ja nie będę ręczył za swój stan .

Mam nadzieję, że będziemy mogli bawić się w fajnym gronie .
      Czuję już ten wzrost trafień w głowę .

(zapraszam również do oficjalnej grupy serwera : ) --->Kilk<---)

Każdy jest zaproszony i mile widziany

Dla przypomnienia:
      Piątek (05.09.2014r.), start godz. 23.
      IP serwera: 31.186.86.30:27102
        !Parapetówka!
    • Przez IkarosPL
      Były przemowy i komentarze. Były sądy i arbitraże. Były krew, pot i zdarte palce. Bezsenne noce po przegranej walce.
      Lecz każdy z nas to przeżywał, zaś jeden przetrwał Śliwa się nazywa, to on robił świetne intra wytrwale, a swą prawdziwą moc pokaże w finale.
      Kończę - jestem słaby w rymowaniu. Himiodzio, śnij dalej o wygraniu finału! Tak, zmartwychwstałem po zażartej walce z przedmiotami szkolnymi.

To tak słowem wstępu teraz konkrety.
      https://www.youtube.com/watch?v=JiYVG6HiF8g&feature=youtu.be

No cóż, szczerze? Nie jest kolorowo.
      Średnio mi się podoba intro bez historii. Moim zdaniem w intrze zawszę powinno być zawarty choćby skrawek fabuły z gry którą prezentujesz. Druga rzecz to HUD zawarty w fragmentach intra. Brzydko to wygląda, jeżeli robimy dobre intro szukamy kawałków które pasują do całości. Trzecia rzecz to końcówka. Dobrze że teraz a nie w finale Mi się osobiście nie podoba, może to kwestia tego że dla mnie idealnym zakończeniem jest - do konkretnej gry jej tytuł na końcu, a do intra "ogólnego" po prostu ściemnienie. Parę szczegółów:
      - Od 0:36 do 0:37 WTF? Fuu tak nieestetycznie .
      - Od 0:26 do 0:29 to jest świetnie zrobiony moment

Trochę cię objechałem ale wszystko dla tego aby dać ci kopa do finału. Jesteś świetnym twórcą i nawet jeśli nie wygrasz finału (Co jest niemożliwe ) to nim pozostaniesz a twoje intra (szczególnie to poprzednie) zapadną mi w pamięć.
      Trzymaj się, niedługo zadanie finałowe.

To słowo które dałem na czerwone to chyba błąd, usuń go Ikaros : D. I szykuj się na kupno redbulli za rok na IEM ; ) - Himiodzio

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik