Skocz do zawartości
  1. Liranna

Liranna

2. Glock

Glock

3. Baggins

Baggins

4. Himiodzio

Himiodzio

5. GameBreakersPL

GameBreakersPL

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Wiśnia z Brodą
      Witam i zapraszam do oceny kanału który się powoli rozwija. Mile widziane słowa krytyki, co poprawić, co zmienić, co się podoba.
      Na kanale znajdziecie takie rzeczy jak gameplay'e z różnych produkcji ostatnio outlast, plus streamy z innych gier.

• Przez IkarosPL
      Cześć,

Widzimy się po długiej przerwie. Długiej. Tak bardzoooooo długiej. Razem z Himiodziem pracowaliśmy na to żeby ta edycja wypadła lepiej, szybciej sprawniej i mam nadzieje że uda się tutaj stworzyć społeczność która kunsztem swoich prac rozwali polski YouTube

Pierwsze zadanie jest kierowane do:
      Divioner MassQet  Manttti   pater2604 RafV   Jest to selekcja próbna, losowanie do grup odbędzie się dopiero po pierwszym zadaniu, chcemy ocenić wasze umiejętności, powyłapywać błędy a jednocześnie sprawić żeby rywalizacje sprowadzić na poziom dobrej zabawy, bo o to tutaj przecież chodzi ( Też bym chciał Rocket League )   Bez zbędnego gadania macie za zadanie: IEM (Tak, pomysł Himiodzia ), wszyscy chcielibyśmy żeby finał e-sportowej rywalizacji znów zawitał do Katowic, mieć ciarki na plecach razem z 20 tysięczną publicznością w spodku. Waszym zadaniem jest zrobić aftermovie IEM 2015 Katowice dzięki któremu będziemy mogli znowu poczuć to co czuliśmy w marcu, dodatkowo sam koniec filmu, ma nas zachęcić do odwiedzenia spodka w 2016 roku na IEMie . Aleeee żeby nie było za łatwo nie możecie używać oficjalnych aftermovie ESL 2015 roku (oczywiście jak znajdziecie filmy które zostały w nim użyte, to nie będzie problemu, jeśli ich użyjecie - jedynie chodzi tu o brak kopiowania gotowych scen z aftermovie ESL). Muzyka: dowolna. Materiał? Cały YouTube, możecie używać czego chcecie (oprócz w/w + tylko filmy z IEM2015). Jedyne ograniczenie to min 1,5 minuty do 3 min filmu. Ma to być dynamiczne i przesiąknięte akcją na scenie jak i na trybunach. Gotowi? Czas start! Termin oddania pracy to 17.10.2015r. (godz. 16) Inne: regulamin!!!
      Prace wysyłamy na moje PW.   Nie liczę na profesjonalne filmy bo nie jesteście zawodowcami (chyba że o czymś nie wiem ), macie pokazać w tym wszystko co potraficie bo któryś z was może odpaść jeśli intro będzie poniżej oczekiwań. Po prostu bawcie się dobrze, i sprawcie żeby widzowie doświadczyli czegoś co będzie im trudno wyrzucić z pamięci.   Powodzenia
    • Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc nastał już czas na parapetówkę naszego serwera .
      Wszystko jak dotąd w wersji bez ulepszeń, działa według mnie bardzo dobrze... Więc czas zrobić parapetówkę serwera? Jest się czym pochwalić .

W piątek (czyli jutro) zaczynamy od godz. 23.
      Czemu o takiej godzinie? Bo wtedy według mnie, jest najlepsza godzina na "imprezę". 
      Oczywiście mile widziane wszelkie napoje wyskokowe .
      Ja nie będę ręczył za swój stan .

Mam nadzieję, że będziemy mogli bawić się w fajnym gronie .
      Czuję już ten wzrost trafień w głowę .

(zapraszam również do oficjalnej grupy serwera : ) --->Kilk<---)

Każdy jest zaproszony i mile widziany

Dla przypomnienia:
      Piątek (05.09.2014r.), start godz. 23.
      IP serwera: 31.186.86.30:27102
        !Parapetówka!
    • Przez IkarosPL
      Były przemowy i komentarze. Były sądy i arbitraże. Były krew, pot i zdarte palce. Bezsenne noce po przegranej walce.
      Lecz każdy z nas to przeżywał, zaś jeden przetrwał Śliwa się nazywa, to on robił świetne intra wytrwale, a swą prawdziwą moc pokaże w finale.
      Kończę - jestem słaby w rymowaniu. Himiodzio, śnij dalej o wygraniu finału! Tak, zmartwychwstałem po zażartej walce z przedmiotami szkolnymi.

To tak słowem wstępu teraz konkrety.
      https://www.youtube.com/watch?v=JiYVG6HiF8g&feature=youtu.be

No cóż, szczerze? Nie jest kolorowo.
      Średnio mi się podoba intro bez historii. Moim zdaniem w intrze zawszę powinno być zawarty choćby skrawek fabuły z gry którą prezentujesz. Druga rzecz to HUD zawarty w fragmentach intra. Brzydko to wygląda, jeżeli robimy dobre intro szukamy kawałków które pasują do całości. Trzecia rzecz to końcówka. Dobrze że teraz a nie w finale Mi się osobiście nie podoba, może to kwestia tego że dla mnie idealnym zakończeniem jest - do konkretnej gry jej tytuł na końcu, a do intra "ogólnego" po prostu ściemnienie. Parę szczegółów:
      - Od 0:36 do 0:37 WTF? Fuu tak nieestetycznie .
      - Od 0:26 do 0:29 to jest świetnie zrobiony moment

Trochę cię objechałem ale wszystko dla tego aby dać ci kopa do finału. Jesteś świetnym twórcą i nawet jeśli nie wygrasz finału (Co jest niemożliwe ) to nim pozostaniesz a twoje intra (szczególnie to poprzednie) zapadną mi w pamięć.
      Trzymaj się, niedługo zadanie finałowe.

To słowo które dałem na czerwone to chyba błąd, usuń go Ikaros : D. I szykuj się na kupno redbulli za rok na IEM ; ) - Himiodzio

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik