Skocz do zawartości

Polecane posty

Mianowicie telefon nie ma ochoty znajdować adresu URL z twitcha rocka chociaż wiem ze stream jest online . Czy ktoś wie o co tu chodzi ? Na kompie też czasami stream nie działa a wątpię w to by Neostrada nagle zaczęła blokować strony internetowe więc albo to wina routera albo zmiany taryfy internetowej. Mały ale męczący problem i bardzo prosze o jakiekolwiek propozycje by go rozwiązać :-)

wiem że stream jest online ale nie ładuje mi adresu Url wiem to stąd że widze to na ja rocku

W rezultacie nie widzę streama

/// Używaj opcji EDYTUJ, by dodać coś do swojego ostatniego posta

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez świeżak007
      Poszukuję grafika który wykona na zamówienie overlay pod streamy w programie obs
      kontakt pw/ lub w temacie ewentualnie discord (nick na pw)
    • Przez tomiss1
      Witam,
      Pobrałem Simcity z Orygin acces. Przy uruchomieniu wyskakuje mi błąd:
      KOD BŁĘDU SMCY-19: Nie można nawiązać połączenia z serwerem aktualizacji SimCity. Użyj łącza do obsługi klientów, by uzyskać pomoc.
      Próbowałem, wyłączać antywirusa, zaporę Windowsa, restartować kompa. Pisałem też do supportu ale nie odpowiadają. Komputer mam ok,jeśli chodzi o wymagania. kumple grają a ja mam problem.
      Macie pomysł co mogę z tym zrobić?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik