Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Agresssivo
      Witam wszystkich
      Mój problem jest dość obszerny i z powodu, że nie jestem zbyt dobry "w komputery" opiszę to najlepiej jak mogę
      We wtorek (17.12.19) chciałem podwyższyć rdzenie w procesorze z 1 na 4 (mam max 6) i musiałem zrestartować komputer. No i się zaczęło... Wyskakiwał mi jakiś błąd "WDF_VIOLATION" i cały czas było ukończono w 100%, ale po tym pulpit się nie pojawiał. Po męczarniach z tym wszystkim udało mi się problem rozwiązać wyciągając baterię od płyty głównej. Wcześniej robiłem coś w BIOSie ale ciężko powiedzieć dokładnie co. Po uruchomieniu komputera, byłem zadowolony z siebie że jakoś dałem radę, lecz patrzę i koło głośniczka jest krzyżyk. I tu zaczyna się mój problem, komputer w ogóle nie znajduje ŻADNYCH słuchawek. Słuchawki na 100% działają, bo po podłączeniu do monitora słychać z nich dźwięk. Komputer znajduje tylko ten monitor, więc pomyślałem, że może wejście jest zepsute, lecz było by to strasznie dziwne, bo 1. o 18:30 działały, lecz o 21:30 jak udało mi się uruchomić komputer już nie 2. sprawdzałem podłączenie zarówno od tyłu i od przodu. Sterowniki raczej też działają, gdyż Windows 10 nie wyszukuje nowszych.
      Podzespoły i słuchawki:
      - Płyta Główna - ASRock H310M-HDV
      - Procek - Intel i5-9400F 2.90GHz 9MB BOX
      - RAM - G.SKILL 16GB 3000MHz Aegis CL16 (2x8GB)
      - Karta Graficzna - Gigabyte GeForce GTX 1660 OC 6GB GDDR5-
      - Dysk - Crucial 500GB 2,5"" SATA SSD MX500
      - Zasilacz SilentiumPC Sidnum SG1 TG
      - Obudowa - SilentiumPC Signum SG1 TG
      Słuchawki - SteelSeries Arctis 3 Czarne
      Mam nadzieję, że rozwiązanie tego wszystkiego nie będzie zbyt skomplikowane i że ktoś tutaj będzie mógł mi pomóc. Jak chcecie wiedzieć coś więcej oczywiście odpowiem. Mam przynajmniej nauczkę, że jak się nie umie w komputery to się nie podkręca niczego samemu :/
    • Przez czkalaka147258
      Witam mam problem a mianowicie po zakupieniu cd-action razem z grą "Driver San Francisco" po ściągnięciu jej z uplay i zainstalowaniu wyskakuje mi jakiś update który się pobiera... jednak po pobraniu takowego updete'u w uplay wyskakuje mi iż do działania tejże gry potrzebna jest aktualizacja, wciskam "ok" po chwili przekierowuje mnie do strony gdzie aktualizacja się pobiera... chcąc zainstalować pobrany plik... "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.
    • Przez Smuggler
      Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie wiem czy w dobrym dziale założyłem ten temat, iż nigdzie nie ma nic o anime, więc wybrałem filmy.

Dzisiaj skończyłem oglądać serię dziesięcioodcinkową anime pt. Hellsing Ultimate i... powiem wam że to najbardziej krwawe, brutalne, gwałcące wszystkie moralne i etyczne zasady anime jakie dotąd oglądałem! Nie wiem czy ktoś z was to oglądał, ale po obejrzeniu tego, miałem wewnątrz siebie takie emocje że musiałem gdzieś to wyrzucić.

UWAGA SPOILER! DLA OSÓB KTÓRE OBEJRZĄ BĄDŹ OGLĄDAJĄ.

Podsumowując, każdy po obejrzeniu tego anime, podejrzewam że długo będzie nad tym myślał, może nie z zachwytu, lecz z podziwu co trzeba mieć w głowie, aby takie coś wymyślić.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik