Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Xavier820

S.T.A.L.K.E.R.-LOST ALPHA (Za Free)

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam nie wiem czy wszyscy wiedzą ale ci którzy nie są poinformowani to od 27 kwietnia jest dostępna pełna wersja S.T.A.L.K.E.R.-LOST ALPHA jest to powstały mod fanowski pod okiem twórców gry, pokazuje lokacje usunięte w finalnej wersji S.T.A.L.K.E.R.- cień Czarnobyla, posiada nową fabułę i jest wsparcie techniczne , mimo pewnych drobnych bugów z którymi narazie się nie spotkałem wychodzą nowe patche, dla fanów post-apo oraz S.T.A.L.K.E.R.A gratka którą nie powinno się ominąć.

Dodam że jest to gra nie wymagająca podstawowej gry.

Pobierz mod  S.T.A.L.K.E.R.-LOST ALPHA z oficjalnej strony.

Dyskusja i polskie wsparcie dostępne na Forum Stalker 

Pozdrawiam i miłego grania

Xavier820

Edytowano przez MaxiLager
Ahhhr!:) Poprawiłem link MaxiLager

Słyszałem i od premiery zabieram się do ogrania :) Wie ktoś ile trwa przejscie gry :) ?

Ja ostatnio się dorwałem i przejście zajęło mi ok. 50-60 godzin.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez krol
      Witam!

Od kilku lat interesuję się grafiką komputerową i po dłuższej aktywności na tym forum postanowiłem założyć swój kanał.
      A więc przechodząc do meritum chciałbym Was zaprosić na mój kanał na którym będą dodawane filmy związane głównie z grafiką komputerową. Będą to początkowo speedarty a dalej zobaczymy jak to się potoczy
      Co jest bardzo interesujące będę tam udostępniał paczki z grafikami, które będą zawierać baner na YouTube, Facebooka, Twittera oraz oczywiście pasujący do tego wszystkiego Avatar.

Tutaj mały przykładzik jak będą wyglądać paczki:

A więc zachęcam do odwiedzania mojego kanału (tutaj) na którym już lada chwila zaczną się pojawiać pierwsze materiały!
      Również znajdziecie mnie na Facebook'u. O tutaj!

Pozdrawiam i liczę na pozytywny odzew!

• Przez AST3R
      Witam całą społeczność!

Od jakiegoś czasu wykonuje bannery na Youtube, grafiki itp.

Dlatego też wystawiam temat z moją twórczością!

Jak ktoś byłby zainteresowany to zapraszam na PW! lub najlepiej skype (aleksis.henriquez)

Bannery na YT oraz różne grafiki robię odpłatnie   (Ew. jak będę miał dobry dzień zrobię za free)

Banner YT:

Coś z innej beczki:

Płatność: Przelew (ew. PSC lub coś innego)

Enjoy!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik