Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kreatura

Problem z Wi-Fi Lenovo z710

Polecane posty

Witam mam problem z laptopem.

Problem polega na częstym rozłączaniu połączenia wi-fi, po rozłączeniu wyłączam połączenie z siecią po czym znów włączam przez  parę chwil jest oko (raz dłużej raz krócej), ale zawsze po pewnym czasie  zostaje rozłączony. nie wiem czym to jest spowodowane gdyż laptop jest prawie nowy mam go jakieś  pół miesiąca problem zaczął się od przed wczoraj.

Jeśli kto  jest w stanie mi coś doradzić będę wdzięczny dodam jeszcze ze komputer stacjonarny jest podłączony pod ta sama siec i parę innych sprzętów, i jest ok.

Pozdrawiam.  

Nie podłączyłeś ostatnio nowych urządzeń pod WiFi?

A może ktoś ci je "obciąża"?

Sprawdź historię połączeń na routerze jeśli możesz.

Liczba urządzeń jet taka sama jaka była, nic po zakupie laptopa nie było dodawane. Ruter został przywrócony do ustawień fabrycznych co nie przyniosło efektów. Za bardzo nie wiem jak mogę sprawdzić historie połączeń na ruterze.   

Wchodzisz do ustawień routera i masz masz kilka(naście/dziesiąt) zakładek, gdzieś tam powinna być historia połączeń z urządzeniami.

Jak nie wiesz jak wbić do ustawień to poszukaj niecie/ks. obsługi, ale powinno to być poprzez wpisanie adresu 192.168.0.0 (lub zbliżone) w pasek adresu przeglądarki. Potem piszesz login hasło (zależnie od modelu, musisz poszukać) i sprawdzasz.

Problem chyba już rozwiązałem, wina leży po stronie windowsa 8 a bardziej szczegółowo po aktualizacji 8.1 i tutaj  niestety trzeba czekać na łatkę( ludzie czekają już parę miesięcy trochę to chore tym bardziej ze za coś płacimy ), rozwiązaniem jest cofniecie się do wersji 8.0 lub tymczasowe ominiecie problemu tryb sieci bezprzewodowej zmieniony z 802.11b+g+n na 802.11b+g ....

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik