Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Zadanie dodatkowe

Polecane posty

Witajcie

Wykorzystując oczekiwanie jak i info przed przerwą odnośnie 3 edycji, stworzę pewne zadanie dodatkowe...

Otóż poszukuje osób które będą gotów zmierzyć się z zadaniem nie za łatwym, ale za to bardzo ciekawym ;).

Nie mogę zdradzić szczegółów zadanie (całe to zadanie to ściśle tajny projekt ;)). Mogę jedynie powiedzieć, że będzie trochę zabawy z przejściami itp... O tyle łatwiej będzie, że dostaniecie materiały, które w pewien sposób dopasujecie i zrobicie z tego coś na wzór danej rzeczy (ogólnikowe pisanie rulz!). Całe zadanie będzie odbywało się przez PW (ze względu na tajność).

Do uczestnictwa zapraszam każdego (nawet wygranych bitw na intra).

Nagrodą dla osoby którą "wybierzemy" (kilka osób, nie mogę mówić kto ;P), dostanie w nagrodę kupn na ominięcie 1 z dwóch pierwszych zadań w bitwach (o tym soooooon).

Plus coś o wiele większego. Filmik pojawi się w kilku miejscach, gdzie będzie bardzo dużo osób ;). Więc popularność "projektu" będzie ogromna.

Wszystkich chętnych jeszcze raz zapraszam ;). Chęć podjęcia walki, proszę o umieszczenie tu.

W odpowiednim czasie dodam wszystkich do grupy na PW, gdzie wyjaśnię wszystko co i jak.

Himi

Czy osoby wcześniej już wtajemniczone, mogą brać udział w dyskusjii ? 

O tym tajnym zadaniu, będzie zaraz wiedziało całe forum :D

Wszystko dalej tajne, za kilka tygodni zostanie opublikowane u kilku osób wszystko ; ) - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Ja wiem o co chodzi, to mogę pokleić :)

Wiesz o co chodzi i też wiesz, że nie możesz brać udziału ; ). Odrzucone - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

INFO: Himiodziowi rozwalił się modem, kazał mi przekazać że musicie wykazać się cierpliwością aż panowie monterzy z UPC tudzież innej firmy zechcą przyjechać i go naprawić. :)

Edit: Tak jest możliwość zapisania się.

Powiedzmy, że jednak zapisy jeszcze są dostępne.

Modem mi spadł i nici z neta :D.

Mogłem dostać modem nowy już w piątek, ale jeśli poczekam jeszcze tydzień, dostanę jakiś nowszy model :).

Tak więc teraz w weekend jestem na necie z pracy, ale nie jest to co wcześniej :D.

Tak więc za tydzień, wszystko już ogarnę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować