Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SoldierPL

Infestation jako nowa gra!

Polecane posty

Pojawiły się pomysły ze strony deweloperów Infestation (a wcześniej WarZ), aby przebudować całkowicie grę. Zamierzają, z tego co wyczytałem, stworzyć zupełnie nową grą o tej samej idei - zombie. Nic nie napisano o silniku samej gry, także najprawdopodobniej Infestation w nowej odsłonie będzie wyglądać praktycznie tak samo. Wspomnieli coś o zmianach graficznych, podobno ma być ładniej i optymalniej. Co z tego będzie? Zobaczymy. 

Mapa zostanie całkowicie zmieniona. Początkowo będzie wielkości Colorado V1, po czym ma być powiększana. Zamierzają dodać większą ilość lokacji, miasteczek, farm, obozów oraz safe zonów. Co z lootem? Broń będzie dość rzadkim znaleziskiem, także w końcu powinien zniknąć problem zwany ciągłym PVP. Typowy deatchmatch ma zniknąć również poprzez usunięcie trybu celowania z trzeciej osoby. Dostęp do Global Inventory (z ograniczonymi slotami) będzie tylko z poziomu gry i tylko w safe zonach, co oznacza brak możliwości dostania się tam z poziomu menu. Przebudowany zostanie system kreacji i rozwoju postaci, co powinno pozytywnie wpłynąć w mojej ocenie na jakość i poziom samej rozgrywki. Nareszcie będę mógł nosić mój ulubiony czerowny (i do tego kevlarowy!) beret i noktowizor. Jednocześnie. Zapomniałbym - wszystko będzie opłacane poprzez GD (Game Dollars - pieniądze wypadające w tej chwili z zombie). Mają także zostać usunięte konta premium i sejfy.

Zostanie przebudowane drzewko skilli, usunięte itemy i ograniczony do minimum "system" P2W (Pay To Win). Dodatkowo zniknąć ma marketplace, aby utrudnić rozgrywkę. Usunięte zostaną także serwery Stronghold. Co więcej, osoby posiadające w tej chwili Infestation nie będą musiały płacić dodatkowo za nową grę, co na pewno wszystkich aktualnych posiadaczy tejże gry zadowoli :)

Warto również wspomnieć o przedmiotach oraz pojazdach. Do naprawy na przykład broni, będziemy potrzebowali specjalnych narzędzi, które będziemy musieli najpierw znaleźć. Aby pojeździć sobie autem, gracz musi najpierw znaleźć potrzebne części do pojazdu oraz narzędzia, aby je zamontować. Naprawa pojazdów będzie wyglądać tak, jak naprawa itemów - narzędzia. Jak już wcześniej wspomniałem, trudniej będzie znaleźć jakąkolwiek broń, co na pewno przyczyni się do wzrostu poziomu trudności rozgrywki. Jestem ciekaw, co z medykamentami, bronią białą, żarciem oraz piciem.

W mojej ocenie gra zmienia się na dobre, może w końcu będzie jedną z niewielu o tematyce zombie - gra powinna walnąć w nas, graczy, klimatem post-apo. Oby. Jednak czy stare dobre WarZ sprzed przeszło już dwóch lat ma jakiekolwiek szanse na zmianę swojego wizerunku w oczach graczy? Pozostawiam was z moim krótkim opisem sytuacji i zachęcam do zapoznania się z tematem na oficjalnym forum Infestation.

Napisano (edytowany)

To wielki plus. Osobiście nigdy z tego ustrojstwa nie korzystałem, a często całe miasto było tym zasyfione. Dzięki usunięciu sejfów gra będzie trudniejsza, a typowe (i do tego nudne) PVP powinno zniknąć.

@Edit: z powodu własnej skromności (a także ważnych informacji zawartych pod linkiem na samym dnie moich wypocin) proponuję podpiąć temat pod dział.

Edytowano przez SoldierPL

Na jarock.pl pojawil sie news odnosnie tego ze gra ma sie "odrodzic na nowo", wie ktos juz cos wiecej? Kiedy ma sie pojawic, czy bedzie trzeba placic znowu za odnowiona gre?

Na jarock.pl pojawil sie news odnosnie tego ze gra ma sie "odrodzic na nowo", wie ktos juz cos wiecej? Kiedy ma sie pojawic, czy bedzie trzeba placic znowu za odnowiona gre?

O, to mi się podoba. Dawno temu kupiłem WarZ pod namową kumpli jednak gra jest tak strasznie niegrywalna. Czekam na te zmiany silnika, mam nadzieję że dojdą do skutku!

wyczyszcza bany wywołane przez durne patche ? nie ma to jag odrodzić się na budynku i przy zejściu z niego dostać bana

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik