Skocz do zawartości
Broda ty

SPRITE & JaRock - Nowe serwery BF4 i BF3!

Polecane posty

Jaka decyzja zapadła w sprawie serwera na BF3? Został wyłączony, ale właściwie bez podania przyczyny (argument o małej popularności BF3 jest dosyć słaby i stosunkowo łatwo można go obalić). W rozmowie (właściwie monologu) z Brodatym doszedłem do przyczyny słabej popularności samego serwera SPRITE JaRock.pl na BF3.

Najprawdopodobniej przyczyną było wprowadzenie ustawień własnych, zamiast zwykłego Normala bądź Harda, poprzez co sam serwer był widoczny w wyszukiwarce battlelogowej dopiero po zaznaczeniu opcji "Ogień własny" i odznaczeniu opcji "Regeneracja zdrowia" (ponadto na całym Battlelogu tylko jeden serwer charakteryzował się takimi ustawieniami - odpowiedź zatem na pustki na serwerze wydaje się prosta i oczywista).

Podstawowe pytanie brzmi, czy serwer będzie dalej istniał i jeśli tak, kiedy planowana jest jego reaktywacja?

Pozdrawiam!

Dziś będę rozmawiać z Brodatym. Planujemy razem z kilkoma userami rozgrzać ten serwer. Jeżeli się uda, damy tam swoje ustawienia i może uda się nam wskrzesić serwer.

Jak chcesz z nami pograć w BTF, to napisz w moim nowym temacie.

No i wszystko super, pięknie, ładnie. Nie zmienia to faktu, iż można było dać szansę serwerowi do "trójki", tym bardziej, że pojawił się wysyp nowych graczy, którzy skorzystali z prezentu od EA (choć i przed prezentem grało sporo osób ). Szkoda, że zostaliśmy tak protekcjonalnie potraktowani i zbyci słabymi argumentami, ale cóż - mówi się trudno i żyje się dalej!

Teraz na Kanałach TDM są zajęte dosłownie wszystkie serwery, wszystkie: 64, 48, 32 mają kolejki po kilka osób. Z innymi mapami jest juz trochę lepiej. Przydałby się taki serwer i z pewnością miałby duży ruch ;)

Odpowiedź od Adama już jest. Czekamy na odpowiedź od szanownego Pana Sponsora. Jak wszystko się uda, odpowiedź będzie dziś, jutro ;) Jak będzie już jasne dostaniemy info od Brodatego.

Down :

On na serio tyle czasu potrzebuje, czy chce włączyć dopiero po wakacjach? [emoji47][emoji39]

Odpowiedź od Adama już jest. Czekamy na odpowiedź od szanownego Pana Sponsora. Jak wszystko się uda, odpowiedź będzie dziś, jutro ;) Jak będzie już jasne dostaniemy info od Brodatego.

Down :

On na serio tyle czasu potrzebuje, czy chce włączyć dopiero po wakacjach? [emoji47][emoji39]

Gdyby mnie ktoś w tak cyniczny sposób tytułował, w życiu bym niczego nie zasponsorował ;)

Od kiedy formy grzecznościowe są cyniczne?

Szanowny Panie! 

Nawet Kubox zauważył, że trochę przesadził. Proszę więc o zwrócenie jeszcze raz Pańskiej Szanownej Uwagi na ton Jego wcześniejszej wypowiedzi! 

Pozdrawiam serdecznie!

HS

Wiem,że na wsiach zwroty tego pokroju to istna egzotyka, ale są i powinny być używane w mowie potocznej. Nie wiem jak dostrzec w wypowiedzi Kuboxa chociaż gram cynizmu.Najwyraźniej zna Pan jeszcze jakieś inne znaczenie tego słowa.

Pozdrawiam

Wiem,że na wsiach zwroty tego pokroju to istna egzotyka, ale są i powinny być używane w mowie potocznej. Nie wiem jak dostrzec w wypowiedzi Kuboxa chociaż gram cynizmu.Najwyraźniej zna Pan jeszcze jakieś inne znaczenie tego słowa.

Pozdrawiam

Widzę, że lubi się Pan w internetach napinać - życzę powodzenia i miłego dnia :) Kubox zrozumiał o co chodziło, lecz widzę, że niektórym brak przenikliwości. Cóż, trudno :)

Szanownej Uwagi 

To jest coś w języku polskim taki twór jak "szanowna uwaga"?

Niestety jak już to po wakacjach :-x

Po wakacjach? Ech...był serwer, to nie można było po ludzku zmienić ustawień i dostosować go dla ludzi - Leo, why?

Wy macie problemy... Moja osoba nie wywołała takiej dyskusji po raz pierwszy, ale gadać o takim czymś to lekka przesada.

Co do tematu, Są 3 opcje....

1- czekamy wspólnie 3 miesiące

2- ktoś przekonuje Sponsora, lub on robi to sam i włącza serwer

3- piszemy PROŚBĘ w imieniu forum i nie tylko, by Rock lub ktoś inny, jak to było w przypadku serwera do Btf4 zamian pojawił się Sprite, płacił ze swojego kieszonkowego za 3 miesiące. Może być też tylko jeden, by zobaczyć czy to będzie funkcjonować ;)

BF3 przeżywa teraz "drugą młodość" i przecież otworzenie teraz serwera miałoby sens. Graczy jest pełno, dobrych serwerów już nie aż tak. Serwer mieszany z Conquest i Rush i powinni gracze być. ;)

Glock, ty to wiesz, Patryk to wie, Brodaty to wie, Tipson i ja również. Jednak jakaś osoba z wyższych sfer nie została o tym dokładnie powiadomiona i nie wiem czy nie widzi w tym sensu, czy też nie chce. Serwer naprawdę by się przydał, ale nie możemy nic zrobić.

Dziwi mnie, że nie został podany jakikolwiek powód zamknięcia. Dodatkowo serwer 2 tygodnie temu działał ( bez graczy, ale działał) , a dzisiaj jego uruchomienie jest tak problematyczne.

Może naszym forumowym Boosom uda się coś załatwić.

Przecież teraz ruch jest o x00% jak i nawet nie o x000% większy, niż przed darmowym BF3. Ludzie z serwerów wysypują się drzwiami i oknami. Wystarczy postawić serwer only Kanały TDM na 32 osoby na jakieś parę dni, wbić w kilka osób i ludzie sami przyjdą na serwer, bo brak innych do gry. Potem jak będzie juz rozruszany można śmiało zmienić ustawienia na jakie tam się chce.

Oczywiście to tylko taka moja sugestia ;)

Pozdrawiam, Patryk.

Nie ma sensu taki ruch. Rush zmieszany z Conquestem byłby ok. Sam mam taki problem, że nie mogę ostatnio znaleźć żadnego porządnego i dobrze zbalansowanego serwera rush. Ostatnio nawet na serwerach premium zwiększył się ruch, ale już dostaliśmy nauczkę, że na razie nie warto robić takiego serwera.

Na serwerach premium zwiększył się ruch, bo kto kupił premke, a nie ma grac na serwach z bydłem idzie na te z premium. W sumie dobrze, w końcu może jakieś ciekawe serwery z dodatkami się rozruszają.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.