Skocz do zawartości
Broda ty

SPRITE & JaRock - Nowe serwery BF4 i BF3!

Polecane posty

5QALN0W.png

W imieniu Rocka, Adama Vejxela i ludu...

W podziękowaniu firmie Sprite...

Ja, Brodaty i mój towarzysz ISDN obwieszczamy zebranym...

Otwieramy dla Was, drodzy użytkownicy, widzowie i gracze - nowe serwery do gier Battlefield 3 oraz Battlefield 4 pod marką firmy Sprite. Jesteście z nami od dawna, prawie od premiery Battlefield 4, teraz mamy dla Was więcej - serwer 32 slotowy na trybie Conquest Small zostaje zmieniony na 48 slotów oraz tryb Conquest Large. Do tego mamy dla Was serwer 64 slotowy (bez premium!) do gry Battlefield 4 na trybie Obligation oraz serwer 48-slotowy w trybie Conquest Large do gry Battlefield 3. Oczywiście panujące tryby są propozycją, a wszystkie dyskusje, propozycje, pomysły możecie opisywać w tym temacie lub dziale.

Nasze nowe i zmodyfikowane serwery znajdziecie poniżej bezpośrednio na Battlelogu:

Do zobaczenia na polu bitwy!

Wszytko fajnie i pięknie ale 64 sloty hardcore Obliteration to dla mnie kuriozalny pomysł. Szkoda, że nie macie żadnej opcji dla graczy, którzy lubią grać na normalnym trybie. Moja propozycja serwerów do bf4 to 48 slot Conquest Large HC i 64 slot Conquest Large Normal. Mimo wszystko zainteresowanie na normale jest większe niż na HC a w końcu chodzi również o reklame firmy Sprite :) 

Jest opcja zmiany trybu gry na serwie BF4 non-premium? Unicestwienie jest ok, ale to nie ta sama przyjemność z gry, co stary dobry CQL :P Można jeszcze przemieszać tryby, np. CQL, Rush itp. Prosiłbym też o wyłączenie sniper limitu.

@Down: tylko nie każdy posiada premium. Ja nie kupiłem jak na razie, bo się nie opłaca. Z tych wszystkich dodatków podobają mi się jedynie mapy z Second Assault, a tak to nie wiele tam ciekawych rzeczy.

Edytowano przez SoldierPL

@up z początku byłem sceptycznie nastawiony do sniper-limit, ale okazał się rzeczą niezbędną. Nie wyobrażam sobie teraz gry bez tego limitu. CQL jest na tym premium i imo nie ma sensu robić drugiego. Dobrym rozwiązaniem byłby mix Rush/Obliteration/ConquestLarge. (na non-premium)

Moim zdaniem server  non-premium to głupota skoro kupiło sie gre to trzeba sie liczyc z tym ze kiedy wyjdą dodatki do niej to trzeba pamiętać otym ze 90% serverów  bedzie korzystać  z tych dodatków w rotacji  bo masa ludzi poto kupuje dodatki zeby w nie grać 

Nawiązując jeszcze do sniper limitu: gram w BF4 od jakiegoś już czasu, osiągnąłem do tej pory 43 level i od samego początku mojej gry do teraz uważam sniper limit za rzecz zbędną. Każdy gra według własnego uznania, możliwości, czy też zachcianki. Grę się kupuje po to, aby pograć po swojemu, a nie podporządkowywać się limitom :< Rozumiem, że niektórych mogą wkurzać snajperzy, jednak jest to element Battlefielda. Ja gram po to, aby się dobrze bawić kosząc przeciwników gradem ołowiu, a nie po to, aby się wkurzać od ginięcia przez sniper limit na niektórych mapach. Dodatkowo limit ten dotyczy także karabinów wyborowych, co jest trochę słabe.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.