Skocz do zawartości
pycio

Sprzęt komputerowy .

Polecane posty

No tak, wybierze co będzie chciał ;), a co do radeon 7770 to bierze bardzo mało prądu, a do tego wersja od Club3D nie jest duża jak jego bracia, więc też nie powinno być problemu z wielkością obudowy. 

Procesor Intel Pentium G 860, 3.00GHz, 3MB, LGA1155, 32nm, BOX (BX80623G860) - 236 zł

Karta graficzna Karta graficzna Asus Radeon HD7770 1024MB DDR5/128b D/H PCI-E (HD7770-1GD5) - 429 zł

Zasilacz Aerocool AEROPGSVP-450 - 129 zł

Razem: 794 zł

Zostaje od razu na płytę główną :)

Okej, okej, ale starając się wepchnąć tutaj za tanią cenę sprzęt, który nie będzie spełniał jego wymagań. Plus jeszcze ramy zapomniałeś dodać, a tam przynajmniej 4 GB będzie potrzebne.

@CzarnyKruk

Nie rozumiem trochę twojego postu ;p. sugerujesz, że BushmaN podał zły sprzęt ?

No tak, bo nie będzie w stanie spełnić wymagań autora ;p

Ten procek i grafa którą podał BushmaN uciągnie płynnie Dishonored na high

Grafa to wiem, ale procek nie z względu, że jest wymagany 4 rdzeniowy. Na High będzie może z 15-20 fps max 30.

Ja mam osobiście taki starszawy pc, ogólnie grywam na laptopie bo lepszy, ale wracając do meritum sprawy, to na takim sprzęcie grałem w Dishonored.

• Intel Core 2 Duo E8400, 3 GHz, 3010 MHz, Cache L1 kodu: 32 KB, Cache L1 danych: 32 KB, Cache L2. 6MB, Socket 775 LGA
  • Kingston HyperX 4GB Dual, DDR 2  800MHz
  • Płyta główna: ASUSTek Computer INC, P5KPL-CM
  • Karta graficzna Nvidia GeForce GTS 250 1024 MB, 256 bit.

Ceny:

• Procek (produkt roku 2009), 179,90 zł
  • Ramy: 268, 20 zł
  • Płyta: 132,90 zł
  • Karta graficzna: 100 zł około
  • Zasiłka 500, cena 300 zł.

Taki złom, ale jest. Dishonored na full bez spadków fps, żadnej ściny.

@ czarnykruk

Troszkę przesadzasz, a dla niedowiarków filmik z tym prockiem i o wiele gorszą grafą, którą proponuje BushmaN.

W opisie filmiku użytkownik pisze ile ma FPS i na jakich ustawieniach.

@ czarnykruk

Troszkę przesadzasz, a dla niedowiarków filmik z tym prockiem i o wiele gorszą grafą, którą proponuje BushmaN.

W opisie filmiku użytkownik pisze ile ma FPS i na jakich ustawieniach.

Wciąż jestem sceptyczny co do tego, bo nie jest przedstawione z jakim setem odpalał grę.

W opisie filmu jest napisane ; p

Nie chodziło mi w owym poście, że jest napisane, bo to zdążyłem zauważyć ;p Udokumentowane to w postaci filmu, bo tylko takie coś może potwierdzić moje lub Twoje argumenty.

Nie ma na naklejce mocy zasilacza ?

800/900 W

jeszcze takie pytanie z innej beczki czy Patriot 2GB 1333MHz DDR3  czy taki ram jest dobry np na inne gry? typu Saints Row albo np BF3?

Co się uparłeś tak na tego pentiuma.... ja bym proponował tak http://techplanet.pl/produkty/procesory/amd-phenom-ii-quad-core-x4-black-edition-965-am3-box,8.htmlhttp://techplanet.pl/produkty/plyty-glowne/asrock-970-extreme3-amd-970-socket-am3-pciedzwglansata3usb3raidddr3,27594.htmlhttp://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/gigabyte-ati-radeon-hd7770-1gb-ddr5128bit-dvihdmimdp-pci-express-ver-oc,30762.html  + http://techplanet.pl/produkty/pamieci-ram/patriot-ddr3-4gb2x2gb-1333mhz-kh-cl9,17328.html razem 1141.00 zł i pograsz w wszystkie nowe gry na co najmniej średnich 

dodał bym może jeszcze obudowę bo pewnie masz jakis no namowy piekarnik a proponował bym silentium pc brutus 410 znajdziesz ją za 140zł

@Aditor Też dobry zestawik.

Wybierze co będzie chciał. Wydaję mi się, że autor tematu dostał na wszystko wyczerpującą odpowiedź, decyzja już należy do niego. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik