Skocz do zawartości
pycio

Sprzęt komputerowy .

Polecane posty

Witam mam pytanie chcę zakupić grę Dishonored lecz nie wiem jakie części muszę dokupić aby chodziła płynnie na najwyższych detalach :

Processor :

2,91GHZ 1,93gb ramu

Karta graficzna :

Nvidia GeForce 6150E (256mb)

chodzi mi o to żeby nie wydawać majątku jeżeli kwota będzie  zbyt wysoka to  chyba będę musiał się pożegnać z tą grą . Jeżeli są gry podobne to tej prosił bym abyścię podsuneli mi tytuły ;)

Pozdrawiam pycio.

podaj jaki to dokładnie procesor oraz zasilacz (model,marka,moc)

oraz jaki masz system

AMD Athleon II X2 245 ( jeżeli o to chodzi)

Zasilacz nie wiem.

Tak jak przedmówca napisał, oraz podaj jeszcze zakres cenowy jaki masz do dyspozycji.

mam ponad 1tyś zł .

podajcie jakąś cene żeby to poszło : P

zasilacz jest bardzo ważną częścią komputera i jeśli jest słaby to może spalić wszystkie części a więc prosił bym cie o otwarcie obudowy oraz przepisania/zrobienia zdjęcia zasilacza który powienien być na górze lub dole obudowy wychodzą z niego kable 

i używaj opcji edytuj zamiast pisać post pod postem 

ale jak masz ponda 1 tyś to myślę że pograsz nawet w takie gry jak bf3 podaj jeszcze jaką masz płytę główną oraz hmm obudowę lecz obudowa nie jest aż tak ważna lecz także warto ją mieć dobrą aby temperatury podzespołów były odpowiednie 

@UP aby wsadzić pentium g musiał by zmienić płyte główną a tak to możliwe że wejdzie jakiś phenom 2 x4 poczekajmy aż autor poda jaką ma płyte główną 

Podam wam zasilacz w piątek ponieważ będę odkurzał kurze które są w środku .

+

zasilacz miałem ostatnio wymieniany.

podaj jaką masz płyte główną 

Pole    Wartość

ID płyty głównej    08/12/2009-NV-MCP61-6A61KG0AC-00

mam takie coś .

No to dobrze napisałem, tak więc masz na 100% Gigabyte GA-M61PME-S2P

czyli w razie czego wymieniać ją czy jest dobra?

W takim razie nie masz zewnętrznej karty graficznej, tylko zintegrowaną (płyta główna).

"czyli w razie czego wymieniać ją czy jest dobra?" - Pasuje, żebyś wymienił, ponieważ ta płyta jest na pamięci DDR2. Hmm. W sumie, jeśli masz 2 gb ramu to powinno Ci chyba na razie wystarczyć. Jeśli chodzi o grafikę, pasuje żebyś kupił np. kartę graficzną Radeon HD7770.

W takim razie nie masz zewnętrznej karty graficznej, tylko zintegrowaną (płyta główna).

"czyli w razie czego wymieniać ją czy jest dobra?" - Pasuje, żebyś wymienił, ponieważ ta płyta jest na pamięci DDR2. Hmm. W sumie, jeśli masz 2 gb ramu to powinno Ci chyba na razie wystarczyć. Jeśli chodzi o grafikę, pasuje żebyś kupił np. kartę graficzną Radeon HD7770.

Tak, tylko zauważ, że jego budżet to 1000 zł, a cena owej karty waha się w przedziale 400 < ~. Pamiętajmy również, że potrzebuje dobrego procka, a jeżeli nastąpi taka konieczność to i nowego zasilacza jeżeli będzie za słaby.

Tak, tylko zauważ, że jego budżet to 1000 zł, a cena owej karty waha się w przedziale 400 < ~. Pamiętajmy również, że potrzebuje dobrego procka, a jeżeli nastąpi taka konieczność to i nowego zasilacza jeżeli będzie za słaby.

Procesor Intel Pentium G 860, 3.00GHz, 3MB, LGA1155, 32nm, BOX (BX80623G860) - 236 zł

Karta graficzna Karta graficzna Asus Radeon HD7770 1024MB DDR5/128b D/H PCI-E (HD7770-1GD5) - 429 zł

Zasilacz Aerocool AEROPGSVP-450 - 129 zł

Razem: 794 zł

Zostaje od razu na płytę główną :)

W tym momencie nie wiadomo, czy będzie musiał kupywać zasilacz bo może ma dobry ;). Jakby brać obliczenia BushmaN`a to zostaje tak z 200 zł na płytę główną (oczywiście jeśli będzie musiał wymienić zasilacz), za te pieniądzę można kupić takie płyty główne do procesora który podał przedmówca ;

-AsRock B75M-GL

-Gigabyte GA-B75M-D3H

-Asus P8B75-M LX

Co do GPU polecam wersję od Club3D tania,wydajna,dobre chłodzenie, i dają w dodatku gry(FarCry 3, Dirt;ShowDown, oraz chyba -25% do Medal of Honor; Warfigter.

Recenzja Club3D Radeon 7770 GHz edition -  http://pccentre.pl/article/show/club3d-radeon-hd7770-ghz-edition/id=17940

Różnie to z tymi kartami jest ;) Nigdy do końca nie wiadomo, jednemu chodzi inaczej a komuś innemu jeszcze inaczej. A gry za darmo zawsze mile widziane :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik