Skocz do zawartości
Szczupak

BF 4! kiedy głosowanie!

Polecane posty

Jestem w pierwszej dziesiątce pod względem przegranych godzin na serwerze a nawet mi się o uszy ie obiło że gracze nie chcą w ten dodatek grać najbardziej szkoda tego votemap i na to wszyscy gracze na serverze narzekają w każdym razie pluton EVN prosi o ponowne włączenie votemap i chińskiej nawałnicy ponieważ nasz pluton powstał na serverze ja rock i tylko tam gramy :)

Obstawiam, że jak tyle ludzi chce dodać Votemap to zapewne wtyczka wróci.

Co do Twojej mapki. Ostatnio było głosowanie. Mapa została większością głosów odrzucona. Na głównym serwie ( ten, który aktualnie jest) w najbliższym czasie ta mapa raczej nie wróci.

Rock dał jednak info o dodatkowych serwerach. Na jednym z nich będą wszystkie mapy. Również ta, którą tak lubisz. Na 100% jeszcze sobie pograsz. Serwery wejdą w życie na dniach, więc całego roku czekać nie musisz ( Lipton jak będziesz to czytał, nie pisz, że znowu podałem okres całego roku :P:lol: ). Trzeba czekać na oficjalne otwarcie i cieszyć się grą. ;)

Już mówię o co biega ;) 

Był mały problem z votemapem i ze względu na małe zamieszanie u mnie na uczelni odłożyłem naprawę tego defektu w czasie. Ze względu na zmiany, o których już chyba większość słyszała ( 1 serwer 64 sloty do BF4, powiększenie obecnego serwera BF4 do 48 slotów i 1 serwer do BF3 ) odpuściłem sobie naprawę pluginu, ponieważ nie wiem do końca jak będzie wyglądała zmiana ilości slotów na srv ( czy dostawca zmieni tylko i wyłącznie u siebie ilość slotów, czy może postawi wszystko od nowa z automatu wgrywając czyste pliki serwerowe bez pluginów ). Na nowych serwerach wszystko będzie działało i śmigało jak należy ;) 

Bo ja się tylko martwię że te inne serwery nie będą miały ustawienia własnego zbliżonego do hard kora tylko jakiś normal i zabawa nie będzie tak przyjemna jak na jarock.pl

A propo tego głosowania na dodatek to było na serwerze czy na forum?

Prawdopodobnie wszystkie serwery będą miały właśnie takie same ustawienia jak jarock.pl ;) Jeszcze nad tym myślimy, jednak Rock wspominał, że raczej na każdym będzie to HC+mapa+hitmarkety i ewentualnie 3-osoba w pojeździe.

Nad serwerami BF4 myślimy, ale na pewno będzie jeden Conquest Large HC+minimapa+hitmarkery, drugi myślę że warto odpalić na Rush. To dwa najbardziej lubiane tryby gry. Serwer BF3 chyba tylko na Conquest Large HC+minimapa+hitmarkety. Wszystko jeszcze ustalamy, a odpalenie tych trybów to kwestia dosłownie dnia pracy. Możliwe, że napiszę własną wtyczkę do Votemapa i wtedy tryb będzie zmienny. Ale tego ostatniego NIE GWARANTUJĘ, to wymaga w oooj pracy.

BF3 dla premium, jest tani, prawie każdy go ma.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.