Skocz do zawartości
Szczupak

BF 4! kiedy głosowanie!

Polecane posty

Jestem w pierwszej dziesiątce pod względem przegranych godzin na serwerze a nawet mi się o uszy ie obiło że gracze nie chcą w ten dodatek grać najbardziej szkoda tego votemap i na to wszyscy gracze na serverze narzekają w każdym razie pluton EVN prosi o ponowne włączenie votemap i chińskiej nawałnicy ponieważ nasz pluton powstał na serverze ja rock i tylko tam gramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że jak tyle ludzi chce dodać Votemap to zapewne wtyczka wróci.

 

Co do Twojej mapki. Ostatnio było głosowanie. Mapa została większością głosów odrzucona. Na głównym serwie ( ten, który aktualnie jest) w najbliższym czasie ta mapa raczej nie wróci.

 

Rock dał jednak info o dodatkowych serwerach. Na jednym z nich będą wszystkie mapy. Również ta, którą tak lubisz. Na 100% jeszcze sobie pograsz. Serwery wejdą w życie na dniach, więc całego roku czekać nie musisz ( Lipton jak będziesz to czytał, nie pisz, że znowu podałem okres całego roku :P:lol: ). Trzeba czekać na oficjalne otwarcie i cieszyć się grą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mówię o co biega ;) 

Był mały problem z votemapem i ze względu na małe zamieszanie u mnie na uczelni odłożyłem naprawę tego defektu w czasie. Ze względu na zmiany, o których już chyba większość słyszała ( 1 serwer 64 sloty do BF4, powiększenie obecnego serwera BF4 do 48 slotów i 1 serwer do BF3 ) odpuściłem sobie naprawę pluginu, ponieważ nie wiem do końca jak będzie wyglądała zmiana ilości slotów na srv ( czy dostawca zmieni tylko i wyłącznie u siebie ilość slotów, czy może postawi wszystko od nowa z automatu wgrywając czyste pliki serwerowe bez pluginów ). Na nowych serwerach wszystko będzie działało i śmigało jak należy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja się tylko martwię że te inne serwery nie będą miały ustawienia własnego zbliżonego do hard kora tylko jakiś normal i zabawa nie będzie tak przyjemna jak na jarock.pl

A propo tego głosowania na dodatek to było na serwerze czy na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wszystkie serwery będą miały właśnie takie same ustawienia jak jarock.pl ;) Jeszcze nad tym myślimy, jednak Rock wspominał, że raczej na każdym będzie to HC+mapa+hitmarkety i ewentualnie 3-osoba w pojeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad serwerami BF4 myślimy, ale na pewno będzie jeden Conquest Large HC+minimapa+hitmarkery, drugi myślę że warto odpalić na Rush. To dwa najbardziej lubiane tryby gry. Serwer BF3 chyba tylko na Conquest Large HC+minimapa+hitmarkety. Wszystko jeszcze ustalamy, a odpalenie tych trybów to kwestia dosłownie dnia pracy. Możliwe, że napiszę własną wtyczkę do Votemapa i wtedy tryb będzie zmienny. Ale tego ostatniego NIE GWARANTUJĘ, to wymaga w oooj pracy.

 

BF3 dla premium, jest tani, prawie każdy go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×