Skocz do zawartości
gaget3

Problem z wysyłaniem filmów z twitcha na yt

Polecane posty

Hej. Mam problem z wysyłaniem filmów z twitcha na youtube. Robiłem sobie testowy live na twitchu i potem zrobiłem z tego odcinki. Następnie dałem wysyłanie filmów na yt. To wszystko fajnie poszło, ale na yt pojawił się błąd, że nie można skonwertować filmu. Ktoś wie o co chodzi?

W jakiej rozdziałce streamowałeś? Nie wiem czy to możliwe, ale może w takiej, że YouTube jej nie rozkminia. Próbowałeś drugi raz wyeksportować ten film? Możliwe też, że Twitch nie miał kompletnego pliku, czasami jak np. miałem godzinę streamu to przez pierwsze kilka minut od zakończenia pokazuje, że tak naprawdę trwał 45 min czy coś w tym stylu, i dopiero potem pokazuje dobrze. Masz możliwość przesyłania na YT filmów dłuższych niż 15 minut? To trzeba aktywować kodem z SMS'a. Jeśli nie chcesz tego robić to przy eksportowaniu z Twitcha da się gdzieś zaznaczyć żeby podzielił to na 15 minutowe części. To wszystkie możliwe przyczyny problemu jakie mi do głowy przychodzą.

Stream robiłem w 1280x720/30fps 4Mbps. Wysył mam 6Mbps. Robiłem to wielokrotnie, nawet dziś rano, a stream robiłem wczoraj w południe. Mogę wysyłać filmy powyżej 15min. I zrobiłem też tak jak mówiłeś. Zaznaczyłem opcje aby podzielił mi film na 15min części i pierwsza część filmu z trzech została odrzucona, a reszta spokojnie się przetworzyła. 

Dlatego ja przerzuciłem się na hitbox.tv, póki co lepiej działa, streamy nie laguja, szybko się wczytuja bo wielu użytkowników w porównaniu do Twitcha to tam nie ma, ale ma to swoje plusy, bo dzięki temu łatwiej się wybić skoro czasem streamy z 1 widzem wyświetlają się na stronie głównej jeszcze przed przyciskiem "show more". Na Twitchu bardzo często było tak, że mi gubiło po kilka klatek co kilka sekund, a przynajmniej tak to wyglądało w archiwum i wyeksportowanym filmie na YT, w OBSie nie pisało, że były jakieś dropy. Z kolei na hitboxie zero problemów.

Polecam ten serwis, tam nie ma problemów z oglądaniem w ogóle. Nie wiem jak wygląda z eksportowaniem na YT bo nie próbowałem ale pewnie podobnie jak na Twitchu, oby tylko działało.

Udało mnie się rozwiązać ten problem. Włączyłem stream i poczekałem z 15min i potem zacząłem grać. Jak już skończyłem stream, powycinałem odcinki i dałem wyślij na YT. I wtedy wysłało się bez problemu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pawłonator
      Cześć
      Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
      i to właśnie znajdziesz na moim kanale
      Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
      dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 
       Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

poniżej lniki do moich serii:
      ►Wiedźmin 1
      ►Gothic (Live)
      ►Skyrim (Live)
      ►Risen 1 (Live)
    • Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez MaroCobtaG
      Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCv_BVCcvn-l1L2GLDqxXsxA?view_as=subscriber
      Czym się zajmuję: Podejmowanie różnorodnych wyzwań w grach, ciężkie poziomy trudności.
      Witam, już ponad rok goszczę na naszym polskim YT. Ogrywam różnorakie tytuły gier, jak i na PC, tak i również na PS4. Moją specjalnością są naprawdę wymagające poziomy trudności w grach. Naprawdę lubię wyzwania, staram się aby dana gra byłą czymś więcej niż tylko dennym elementem rozrywki, a stała się prawdziwym wyzwaniem dla danego gracza. Przed powstaniem tego kanału przechodziłem wszystkie gry na wszystkich dostępnych poziomach trudności, żeby docenić pracę twórców, i żeby przygoda z danym tytułem trwałą troszkę więcej niż jednorazowa podróż. To właśnie skłoniło mnie do powstania kanału. Wiele moich znajomych proponowało mi pokazać na tej stronie, więc postanowiłem zaryzykować ;-) Mam mało widzów, a poziomy trudności, z jakimi się zmagam są naprawdę ciężkie, i kosztuję mnie to naprawdę dużo pracy, żeby wytrwać w tym ciężkim  trybie do końca gry. Dlatego miło by mi było żebym chociaż mógł  to robić nie tylko dla siebie ;-) Także dziękuje za uwagę...
      Pozdrawiam, MaroCobraG

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik