Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wwidelec

Karta graficzna 200-300zł + problem z mikrofonem

Polecane posty

Cześć :)

Planuję zakupić nową kartę graficzną w okolicach 200-300zł, a z racji, że nie znam się na sprzęcie, proszę was o pomoc.

Co do mojego komputera :

- zasilacz: eup ready rohs 2002.95.ec (wydaje mi się, że to też będę musiał zmienić)

- procesor: AMD athlon II X4 640

- płyta główna:  ASRock N68-VS3 UCC

- ram: 2x 4gb DDR3

Kolega doradzał mi karte Radeon hd5770

Co do problemów z mikrofonem - Jak gram na jakimś serverze głosowym to słychać wszystko co dzieje się w moim kompie, mi to nie przeszkadza, ale ludzie mi płaczą i musiałbym jakoś to naprawić :D

Pozdrawiam;)

Za te pieniądze nic lepszego niż HD5770 nie kupisz, ewentualnie dozbieraj 100 zł do HD7770. Co do mikrofonu to wystarczy że zmiejszysz jego czułość.

Tylko czy HD5770 spokojnie uciągnie najnowsze tytuły? przynajmniej na najnizszych ustawieniach graficznych? I Będzie ona współgrała z resztą sprzętu?

Na najniższych tak, ewnetualnie możesz kupić HD4850 która jest wydajniejsza lecz nie ma takiego bajeru jak DirectX 11 co uniemożliwiłoby ci grę w np. Crysis 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

• Przez MG Solution
      Witam, oferuję swoje usługi z zakresu grafiki/motion graphic/video zajmuje sie tym zawodow jestem w stanie wykonać cała oprawe graficzne kanałów na yt, Logo, intro, video. Po więcej informacji proszę priv prześlę swoje portfolio do podglądu.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik