Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Brodownik

Zombieland 2

Polecane posty

Jedynka świetna moim zdaniem, pamiętam jak oglądałem ją bodajże rok i dwa miesiące temu o 5:00 nie do końca trzeźwy w sylwestra. :D Dzięki za przypomnienie, obejrzę sobie jeszcze raz, a jak będzie dwójka to melduje się na premierze!

Zombieland 1 -> 7/10

Film dobry, jeśli ktoś lubi tematykę ziombie to polecam.

+ świetny humor

+ geniali aktorzy (Columbus i Tallahassee powodują, że ten film jest dokładnie taki jak miał być)

(zgodnie z info. z filmwebu)

Zombieland 2 w tym roku.

+ Aktorzy ci sami +nowi.

+ Ten sam reżyser, scenarzysta etc.

Myślę, że warto wybrać się do kina :).

Jakoś nie podeszła mi tematyka zombie w komedii. Nie wytrzymałem więcej jak 30 minut i usnąłem z nudów, może spróbuje oglądnąć całość drugi raz ;-)

Film da się obejrzeć, mordka też się uśmiała w niektórych momentach, ale tak żeby usiąść i drugi raz zobaczyć, to już by mi się nie chciało. 

Gość faroxim   
Gość faroxim

Oglądałem pierwszą cześć ogółem żenada.... Film mógłbym w pewnym stopniu porównać do The World WarZ. Ja w ogóle nie czuje tego klimatu i tych zombie co są szybsze od ludzi...

Skoro lubicie to oglądajcie mi to nie przeszkadza i po prostu oglądam The Walking Dead,który spełnił moje oczekiwania ;)

Tak ogólnie to nie wiadomo czy w ogóle Zombieland 2 powstanie według Filmweb premiera przewidziana jest na ten rok ale o filmie od jakiegoś czasu jest kompletnie cicho, żadnych plakatów promujących zdjęć z planu, kompletnie nic tak więc trochę się obawiam. Pierwsza część była bardzo dobra, miło się oglądało.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Gawara
      Chciałem wam przedstawić wydaje mi się że dość ciekawą stronkę dla fanów Zombie sprawdźcie sami.

https://www.facebook.com/nzambies
    • Przez sssss5k
      Witam! 
      Chciał bym zapytać was, poprosić - w sumie zwał jak zwał. Dokładniej chodzi mi o to żebyście podali wasze propozycje filmów bądź gier  w klimacie "Walking Dead'' ''World War Z'' '' The Last Of Us'' 
      coś zbliżone do tych filmów, nie chodzi o fabułę lecz o sam klimat zombie. 

P.S. jeśli popełniłem jakiś błąd, z góry przepraszam. popraw mnie nikt nie jest doskonały
    • Przez GameMaster
      Coś w ztylu WarZ / Dayz. Chciałbym się dowiedzieć czy coś takiego zawita u Ciebie Rocku na Streamie bądz na YouTubie jako seria? Link do opisu gry: http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=10750

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik