Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
splawik2309

L.A Noire - kiepsko chodzi

Polecane posty

Witam.

Kupiłem wczoraj grę L.A Noire, a właściwie kod na steam. Gra ściągnęła się bez problemu. Na początku miałem problem z odpaleniem gry (Net Framework), ale w końcu odpaliłem. Niestety gra chodzi bardzo słabo potrafi zejść do 6-10 fps'ów na najniższych ustawieniach. Co ciekawe kiedy ustawię w luncherze, że gra ma się odpalić w DX11 to chodzi słabo. Ale kiedy przestawię na DX9 to chodzi tragicznie słabo czyt. jeszcze gorzej :)

Gra jest wyśmienita, i chciałbym się nią cieszyć w miarę płynnie...

Według wymagań na niskich powinno być ok.
Mój komputer:
Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz, NVIDIA GeForce GTS 250 1GB, 3GB RAM

EDIT: Ma ktoś jakiś pomysł?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez Andrzej Dobryczłowiek
      WITAM
      o grach opowiadam
      ciekawostki przedstawiam
      odkrywam tajniki, tworze poradniki
      nowe serię będą się pojawiać, oczy szokować
      dopiero ci się rozwijam, lecz już z rynsztoku się wybijam
      jeśli lubisz opowieści, zdjęcia, modelowanie, nowości odkrywanie
      jeśli cię nudzi, monotonia ze snu budzi, chcesz odkryć coś nowego, niezwykłego
      NA MÓJ KANAŁ ZAPRASZAM, WYJĄTKOWE TREŚCI MAM, LINK DO FILMU PODAM, CZEKAM
      VVV
      VV
      V
      https://www.youtube.com/watch?v=xp1DyZrVP5o

będę zachwycony, jeśli mój trud zostanie zauważony.
      Drogi administratorze, moderatorze, bana nie dawajcie
      W regulaminie o tym nie napisaliście, można więc to robić
      Znaki zielone wstawiać, forum kolorować, uwagę przyciągać

W tym dziale obowiązują dwa regulaminy, forum i tego działu. Nie jest zakazane "kolorować swój wpis", dawać znaki specjalne... Do wszystkiego jednak trzeba stosować jakiś umiar : ). Usunąłem z nazwy tematu: "-moderatorze, administratorze (nie dawaj bana, bo w regulaminie nie zaistniała o tym zmiana)" bo chyba już nie ma sensu tego trzymać w nim? Dodatkowo zamieniłem "gówna" na "rzeczy" - chodzi ogólnie o sam styl, trzymajmy się tego, że takie słowa dajemy we wpisach, a nazwy tematu niech  trzymają stronę bardziej oficjalną. Jeśli chcesz jednak zamienić to dane słowo na coś innego, napisz PW, edytuję ; ) - Himiodzio

Dziękuję
    • Przez thenat
      Witam,
      szukam tytułu gry w którą grałem dobrych kilkanaście lat temu.

Strzelanka zręcznościowa w pierwszej osobie, w stylu strzelnicy.
      Obraz dość statyczny, z ukrycia wyskakiwali przeciwnicy i waliło się do nich jak do kaczek. Tłem były chyba zdjęcia więc grafika wydawała się dość fajna jak na tamte czasy. Bardzo grywalna. O ile pamiętam trzeba było tylko przeładowywać magazynek, ale to tak nie na 100% i strzelać ile wlezie

Pozdrawiam
      thenat
    • Przez Hannibal
      Cześć!
      Na forum jestem nowy, ale przy okazji wrzucania świeżego filmu uznałem że przedstawię tutaj swoją twórczość.
      Tworzenie filmów na Youtube to moje hobby, ponieważ gry to moja pasja i zawsze chciałem dzielić się moimi przemyśleniami z innymi.
      Dlatego co jakiś czas, kiedy tylko znajdę wolną chwilę staram się recenzować gry, raz stare, raz nowsze, ale zawsze daje z siebie jak najwięcej żeby każdy materiał prezentował wysoki poziom (na tyle na ile potrafię).
      Widownię jak na razie mam dość małą, dlatego cenie sobie każdą łapkę i komentarz. Pozytywne zdanie mnie motywuje do dalszej pracy, a konstruktywnej krytyki słucham i staram się poprawiać w tych sferach które zostały skrytykowane.
      Mam nadzieję że się nie zawiedziesz naciskając poniższy link .
      https://www.youtube.com/watch?v=eNKp_AEiIEI
    • Przez edume
      Witaj,

chciałem zaprosić Cię do zabawy i do wyrażenia swojej opinii nt. Gra Memory Multiplayer. Jest to gra karciana i edukacyjna. Główną jej zaletą jest tryb multiplayer, dzięki niemu można zagrać ze znajomymi, rodziną lub dziećmi. Dodam tylko, że gra działa w przeglądarce, więc nie ma potrzeby jej ściągania i instalowania :-) Sądzę, że gra MEMORY (znana także pod nazwą pary) i jej zasady mogą być Ci znane, dlatego tylko w kilku słowach napiszę o co chodzi.

Na podłodze rozłożone są w losowej kolejności karty. Pierwszy gracz odkrywa dwie karty, jeżeli obrazki są identyczne to odkrywa kolejne dwie, jeżeli pomylił się to zakrywa je i odkłada w tym samym miejscu. Następnie po kolei gracze odkrywają karty i tak do skutku, aż wszystkie pary znikną z parkietu. Zwycięzcą zostaje gracz, który odkrył najwięcej identycznych kart.

Poniżej screen z gry:

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik