Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IkarosPL

[Grupa Ikaros] Finał Grupy! Wyniki

Polecane posty

Były przemowy i komentarze. Były sądy i arbitraże. Były krew, pot i zdarte palce. Bezsenne noce po przegranej walce.

Lecz każdy z nas to przeżywał, zaś jeden przetrwał Śliwa się nazywa, to on robił świetne intra wytrwale, a swą prawdziwą moc pokaże w finale.

Kończę - jestem słaby w rymowaniu. Himiodzio, śnij dalej o wygraniu finału! :D Tak, zmartwychwstałem po zażartej walce z przedmiotami szkolnymi.

To tak słowem wstępu teraz konkrety.

https://www.youtube.com/watch?v=JiYVG6HiF8g&feature=youtu.be

No cóż, szczerze? Nie jest kolorowo.

Średnio mi się podoba intro bez historii. Moim zdaniem w intrze zawszę powinno być zawarty choćby skrawek fabuły z gry którą prezentujesz. Druga rzecz to HUD zawarty w fragmentach intra. Brzydko to wygląda, jeżeli robimy dobre intro szukamy kawałków które pasują do całości. Trzecia rzecz to końcówka. Dobrze że teraz a nie w finale :P Mi się osobiście nie podoba, może to kwestia tego że dla mnie idealnym zakończeniem jest - do konkretnej gry jej tytuł na końcu, a do intra "ogólnego" po prostu ściemnienie. Parę szczegółów:

- Od 0:36 do 0:37 WTF? Fuu tak nieestetycznie .

- Od 0:26 do 0:29 to jest świetnie zrobiony moment ;)

Trochę cię objechałem ale wszystko dla tego aby dać ci kopa do finału. Jesteś świetnym twórcą i nawet jeśli nie wygrasz finału (Co jest niemożliwe :P) to nim pozostaniesz a twoje intra (szczególnie to poprzednie) zapadną mi w pamięć.

Trzymaj się, niedługo zadanie finałowe. ;)

To słowo które dałem na czerwone to chyba błąd, usuń go Ikaros : D. I szykuj się na kupno redbulli za rok na IEM ; ) - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować