Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Do finału przejdzie.... Czyli drużyna Himiodzio!

Polecane posty

Witajcie

Co tu pisać? Dziś wszyscy się dowiedzą kto przejdzie do finału! Czy to będzie Kaadzik? A może Michu? Zaraz się dowiecie ;).

Kaadzik

Michu

Spodziewałem się dostać dwie prace, dwie prace z CS GO .

Spodziewałem się tego po tym co się działo w spodku .

Specjalnie też się przed oceną przygotowałem .

Specjalnie obejrzałem całe powtórki z dnia 2 i 3 z IEMu, gdzie grało Virtus.pro.

Obejrzałem wszystkie swoje zdjęcia jakie zrobiłem podczas IEMu.

Obejrzałem kilka newsów odnośnie IEMu.

Przegrałem ponownie kilka godzin w CSa.

Przegrałem też kilka meczy, niestety :/.

Dostałem dwie piękne prace odnośnie CSa GO i tego co się dzieje, kiedy taka gra trafia na turnieje ;).

Każdy w nich pokazał swój styl montowania.

Kaadzik, pokazał jak potrafią grać nasi. Pokazał, że mamy najlepszy team na świecie! I najlepszą publikę! Użyłeś też muzyki którą ostatnio się zachwycałem gdy pojawił się top 10 2013 według HLTV. Taka muzyka idealnie pasuje do takich filmów ;).

Michu, osoba która dawkuje emocje. Pomału dawkuje nam to co chce pokazać, a potem nagle "bum". To "bum" które jest czymś świetnym ;). Muzyka idealnie dopasowana do tego twojego dawkowania ;).

Ponownie miałem potworne trudności z wyborem tego, który przejdzie do finału.

Postanowiłem, obejrzeć sobie opening z IEMu 2014. Gdy wreszcie przypomniałem sobie co się wtedy działo i zarazem prawie się rozpłakałem : ), odpaliłem wasze filmy. Wybrałem ten który najbardziej w tym momencie pokazał mi czym jest CS i co się działo z tym CSem podczas IEMu :).

Jestem potwornie zadowolony, że połączyliście CS GO z tą akurat imprezą!

Zwycięzcą i zarazem osobą która przejdzie do finału jest.... Michu!

Tak, to u Ciebie Michu najbardziej spodobał mi się całościowy montaż!

Kaadzik co do Ciebie... Masz jakieś fatum odnośnie finałów drużyn :D. Ale tym razem ponownie pokazałeś, że jesteś od dawna gotów na finał. Mam nadzieję, że w następnej edycji to właśnie ty będziesz walczył w finale ogólnym? Zobaczymy! Ale pamiętaj, robisz świetne intra!

Tak więc dziękuje obu Panom za wspaniałe filmy!

Teraz czekamy na zmartwychwstanie Ikarosa i niedługo ogłaszamy kiedy finał! :)

Fajna końcówka Kadzik, podobało mi się. Szkoda, że nie miałem więcej czasu na montaż, trochę się z tym źle czuję, ale też mam nadzieje że poprzednie rundy były brane pod uwagę - jako całość.

Na finał postaram się znaleźć przynajmniej kilka razy więcej czasu.

Pozdrówki!

Kaadzik doceniam to, że użyłeś wielu filmików do danych scen, to cenię.

Ale Michu według mnie wszystko trochę lepiej zmontował. I obojętne czy użyje tysiąca filmików czy jednego, tu liczy się to, jak to będzie wyglądało na koniec.

Było mi trudno wybierać. Widziałem u Ciebie wiele różnorakich scen ze spodka i gry z IEMu. Natomiast u Micha widziałem ciekawą koncepcję, którą wykorzystał jako główny styl swojego intra.

Więc postanowiłem, że wygra Michu, ponieważ zmontował według mnie filmik trochę lepiej. Trzeba też pamiętać, że Michu z rundy na rundę reprezentował coraz wyższy poziom. Pisałem, że wybór będzie mógł kogoś zaboleć.

Zrobiłeś dobrą pracę Kaadzik, ale tym razem Michu był o milimetr lepszy (w stosunku wykonania). I tu nie biorę pod uwagi swojego stylu muzyki, swojego przekonania kto ile włożył w cale intro itp..."To są tylko punkty", które dodaje do oceny całości.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować