Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szopracz

Anime, co sądzicie, jakie oglądaliście?

Polecane posty

Witam, chciałem poznać Waszą opinię na temat... nie ukrywajmy, dosyć popularnym wśród polaków sposobie na zabicie czasu, zwykle nawet całkiem miło, klimatycznie, przy herbacie, kawie, herbatnikach, z takimi postaciami jak np. Dante (Bowiem istnieje anime Devil May Cry), Alphonse i Edd'em z Fullmetala, Yukim z Mirai Nikki, możnaby długo wymieniać.

Tak czy inaczej, co sądzicie o Anime? Mnie (dla przykładu) Fullmetal Alchemist: Brotherhood, w pewnych momentach wzruszył bardziej, niż większość filmów, jakie oglądałem (Btw, gdy oglądam filmy o Janie Pawle II, ciężko mi nie uronić łzy).

Jaki rodzaj anime najbardziej preferujecie? Ecchi, Dramaty, Kryminały, jest tego sporo, tak samo jak portali z Anime:)

Dla ułatwienia podam dwie, chyba najbardziej okupowane stronki z Anime (wyposażonymi w polskie napisy, z japońskim dubbingiem):

-Anime-shinden.

-Animeon.

Prosiłbym także o podanie swojego top 3/5/10? anime, które oglądaliście, może kiedyś stworzymy wspólnie jakiś ciekawy artykuł zachęcający "normalnych" ludzi do zostania otaku:D

Z poprzedniego sezonu polecam takie tytuły, jak:

Btooom!
K
Magi
Sakurasou no Pet na Kanojo
Zetsuen no Tempest
Tonari no kaibutsu kun

Cd. anime ogółem. Jest bardzo dużo tytułów ciekawych (przynajmniej dla mnie)

Polecam death note, soul eatera, wybielacza (czyt. bleacha), one piece (długi, ale ciekawy crap - podnda 580 odcinków), anothera(różne sposoby śmierci), hyoukę (zagadki), ao no exorcist, darker than black.

Wytłumaczy mi ktoś na czym polega ta Wasza pasja do wielkich cycków i dupnych oczów oraz krzyków podczas mówienia? To nie jest trolling tylko pytanie.

Wytłumaczy mi ktoś na czym polega ta Wasza pasja do wielkich cycków i dupnych oczów oraz krzyków podczas mówienia? To nie jest trolling tylko pytanie.

A wytłumacz mi na czym polega Twoja pasja strzelania do zombii, podniecania się chodzącymi żywymi trupami i tych wszystkich emocji "nie, on go ugryzł"!

A wytłumacz mi na czym polega Twoja pasja strzelania do zombii, podniecania się chodzącymi żywymi trupami i tych wszystkich emocji "nie, on go ugryzł"!

Tym, że to nie jest rysowane i nie jest bajką oraz nie jest lekiem na jakieś kompleksy. Pytam się tylko czy warto pasjonować się takim czymś - dżizus.

Tym, że to nie jest rysowane i nie jest bajką oraz nie jest lekiem na jakieś kompleksy. Pytam się tylko czy warto pasjonować się takim czymś - dżizus.

Ale to wszystko jest na podstawie "rysunków" Vel komiksów. 

Drogi Robercie, może obejrzałbyś chociaż jedną, poważniejszą serię, zanim nazywałbyś to bajką, i sposobem na leczenie kompleksów. Jest conajmniej kilkadziesiąt anime, które swoją fabuła wciągają bardziej, niż połowa (O ile nie znakomita większość) filmów fabularnych, sensacyjnych, kryminalnych, Sf, czy horrorów, moim zdaniem dobre anime typu Full Metal Alchemist + Brotherhood, czy Another, jest w stanie przebić tylko dobra książka, czytana przez człowieka z wielką wyobraźnią:)

PS; Jeśli Cię to ciekawi, tak jak wyżej... Anime są na podstawie (zwykle) czarnobiałych komiksów nazywanych Mangą, pewnie nawet nie jesteś świadomy że w dzieciństwie oglądałeś anime, takie jak Pokemons, albo Shaman King:) 

Drogi Robercie, może obejrzałbyś chociaż jedną, poważniejszą serię, zanim nazywałbyś to bajką, i sposobem na leczenie kompleksów. Jest conajmniej kilkadziesiąt anime, które swoją fabuła wciągają bardziej, niż połowa (O ile nie znakomita większość) filmów fabularnych, sensacyjnych, kryminalnych, Sf, czy horrorów, moim zdaniem dobre anime typu Full Metal Alchemist + Brotherhood, czy Another, jest w stanie przebić tylko dobra książka, czytana przez człowieka z wielką wyobraźnią :)

PS; Jeśli Cię to ciekawi, tak jak wyżej... Anime są na podstawie (zwykle) czarnobiałych komiksów nazywanych Mangą, pewnie nawet nie jesteś świadomy że w dzieciństwie oglądałeś anime, takie jak Pokemons, albo Shaman King:) 

Sensowne wytłumaczenie - jedyna obiektywna osoba i inteligenta, która umie odpowiedzieć, a nie używa bezsensownych argumentów takich jak ten poniżej - dzięki Ci za to.

Tak btw. to nikomu nie bronię oglądania anime, etc, jak kogoś to wciąga to spoko. Ja oglądałem w dzieciństwie Dragon Balla, Pokemony mi się nie podobały. 

Drogi Robercie, jeśli jednak kiedyś miałbyś zamiar obejrzeć jakieś dobre anime, polecam Ci:

-Fullmetal alchemist: Brotherhood

-Another 

-Death Note

-Shaman King w sumie też, polskie tłumaczenie nieco zmieniło wątek fabularny.

- Według paru osób Kuroshitsuji

Ciekawostka, jeśli jesteś fanem, albo chociaż spodobały Ci się gry takie jak Devil May cry, lub Mass Effect, istnieją dosyć krótkie serie anime, opowiadające o losach np. Dantego:)

Pozdrawiam.

Drogi Robercie, jeśli jednak kiedyś miałbyś zamiar obejrzeć jakieś dobre anime, polecam Ci:

-Fullmetal alchemist: Brotherhood

-Another 

-Death Note

-Shaman King w sumie też, polskie tłumaczenie nieco zmieniło wątek fabularny.

- Według paru osób Kuroshitsuji

Ciekawostka, jeśli jesteś fanem, albo chociaż spodobały Ci się gry takie jak Devil May cry, lub Mass Effect, istnieją dosyć krótkie serie anime, opowiadające o losach np. Dantego:)

Pozdrawiam.

Powiadasz o Mass Effect? Masz jakiś konkretny przykład? Stricto z ciekawości pytam bo chciałbym to ujrzeć, przeglądnąć. 

Szczczeremówiąc... miałem zamiar obejrzeć Mass Effect, byłem przekonany że istnieje, ponieważ gdy wpisywałem to w google, wyskakiwała wielka ilość odpowiedzi, jest to jednak narysowany film, oto link do owego: http://www.playtube.pl/54261-mass-effect-paragon-lost-2012-napisy-pl.html

... przepraszam za wprowadzenie w błąd... lecz znalazłem naprawde istniejące anime HALO...

Oto link do anime: http://www.anime-shinden.info/20290-halo-legends-online.html  Możesz mieć problem z odpaleniem odcinka... musisz kilknąć w jeden z wyrazów pod napisem "Oglądaj online"... są one chronologicznie, więc odpal pierwszy, potem "Kilknij tutaj aby załadować player z filmem".. i masz 4 odtwarzacze, wybierz ten który Ci najlepiej chodzi, albo jeden z brzegu.

Zato Devil May Cry obejrzałem stosunkowo niedawno... nie jest to anime o wybitnej fabule, może nienajlepsze jakie oglądałem, ale sieka, jaką prezentuje Dante jest przyjemna na wieczory, gdy jesteś zmęczony dniem.

Mimo wszystko polecałbym Ci obejrzeć chociaż 5-10 pierwszych odcinków Fullmetal Alchemist: Brotherhood (Niech nie zmyli Cię alchemik, jest On przedstawiony w zupełnie innym znaczeniu niż koleś siedzący przy butelkach, ale szuka kamienia filozoficznego, który ma inne właściwości niż te, o których kiedyś nas uczyli). Jeden odcinek trwa ok 20 minut, więc nie powinno sprawić Ci to większego problemu.

Chociaż mój post jest dosyć długi, chciałem też poruszyć temat openingów, i endingów do Anime.

Czasami jest to kawał naprawdę dobrej roboty, przyjemnej dla oka, i ucha, byłbym wdzięczny za linkowanie tutaj swoich ulubionych.

Jak na razie obejrzałem całe Naruto + Shippuden do aktualnych odcinków i jestem wielkim fanem serii.
W oczekiwaniu na odcinki Naruciaka oglądam sobie Bleach'a i jestem na 167 odcinku, powiem że ciekawe i bardzo mi się podoba.
Ale to na razie wszystko co oglądam z dłuższych serii.
Polecam także "B Gata H Kei" anime przepełnione słodkością, z nietypową fabułą polecam wszystkim którzy lubią się pośmiać.
Anime oglądam na Animezone, świetna stronka na której sporo jest odcinków w HQ.

Pozdrawiam :)

Robert nie lubisz to nie pisz.

Czytaj: ,,masz inne zdanie od nas, wyjdź zanim cię ukamieniujemy''

Pytam się tylko czy warto pasjonować się takim czymś - dżizus.

Meh, niektóre anime mogą być trochę męczące. Jeżeli chcesz coś dobrego, polecam FLCL, Samurai Champloo bądź Akirę. Def noutem się nie katuj, imho szit.

Jedyne anime jakie oglądam aż do teraz to seria Dragon Ball. Tego się nie da zapomnieć, całe dzieciństwo przy tym spędzone. Dodatkowo kiedyś się jeszcze oglądało Pokemony, ale to jakoś mniej mnie wciągnęło. Dzisiejsze anime nawet nie ma co się porównywać do tamtych czasów.

PS
Nawet nie wiem o jakich Wy anime rozmawiacie :D

Skoro nie oglądałeś żadnego anime poza Pokemonami i Dragon Ballem, to jak możesz twierdzić, że dzisiejsze anime niema co się porównywać do tamtych czasów ? -.-

A Dragon Ball wcale nie jest jakiś wybitnie super, już wolę Naruto (nie mówię o fillerach w naruto, bo te, to czasami dno dna).

Co do notatnika śmierci, to nawet dobry.

Skoro nie oglądałeś żadnego anime poza Pokemonami i Dragon Ballem, to jak możesz twierdzić, że dzisiejsze anime niema co się porównywać do tamtych czasów ? -.-

A Dragon Ball wcale nie jest jakiś wybitnie super, już wolę Naruto (nie mówię o fillerach w naruto, bo te, to czasami dno dna).

Czy ty chcesz jeszcze żyć na tym świecie?! ;)

Ja tam się powstrzymam od porównywania starszych, i nowszych anime... Jestem zdania że są stare, jak i nowe anime które są poprostu warte obejrzenia, albo chociaż spróbowania obejrzeć... to tylko kwestia gustu:)

Gdybym nie widział nowych to raczej bym nie porównywał. Napisałem, że nie oglądam ich. Nic nie pisałem, że nie widziałem/oglądałem. Naruto jeszcze jakoś przejdzie, ale innych nawet nazw nie pamiętam nie da się przeżyć.

- kara no kyoukai garden of sinners (wszystkie serie)

- Code Geass: Hangyaku no Lelouch

- Code Geass: Hangyaku no Lelouch r2

- Angel Beats!

- Higurashi no Naku Koro ni

- Higurashi no Naku Koro ni Kai

- Ookami to Koushinryou

- Ookami to Koushinryou II

- Clannad

- Clannad: After Story

- Fullmetal Alchemist: Brotherhood

- Shiki

- Samurai Champloo

- Fate/stay night

- Fate/Zero

- Fate/Zero 2nd Season

- Steins;Gate

- Byousoku 5 Centimeter

- Death Note

- Sakamichi no Apollon

- Beck

- Black Lagoon

- Chobits

- Monster

- Cowboy Bebop

Kilka naprawdę dobrych anime które mogę polecić.

- kara no kyoukai garden of sinners (wszystkie serie)

- Code Geass: Hangyaku no Lelouch

- Code Geass: Hangyaku no Lelouch r2

- Angel Beats!

- Higurashi no Naku Koro ni

- Higurashi no Naku Koro ni Kai

- Ookami to Koushinryou

- Ookami to Koushinryou II

- Clannad

- Clannad: After Story

- Fullmetal Alchemist: Brotherhood

- Shiki

- Samurai Champloo

- Fate/stay night

- Fate/Zero

- Fate/Zero 2nd Season

- Steins;Gate

- Byousoku 5 Centimeter

- Death Note

- Sakamichi no Apollon

- Beck

- Black Lagoon

- Chobits

- Monster

- Cowboy Bebop

Kilka naprawdę dobrych anime które mogę polecić.

Haha, kilka ? Dobry jesteś :D

@CzarnyKruk

obejrzałem trochę więcej niż te co podałem  :P

serie TV: 95,

serie OVA: 6,

filmy: 19,

specjale: 10,

Eps: 2,467

Ortografia... /// Webber

Currick, właśnie chciałem o tym zapostować... wczoraj skończyłem oglądać SAO, polecam każdemu kto nie obejrzał, popłakałem się 3 razy, jeśli nie więcej, anime dla kobiet, jak i dojrzalszych facetów:)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik