Skocz do zawartości
kostuś

Przy jakiej grze spędziliście najwięcej czasu ?? (Wszystkie Platformy)

Polecane posty

No ja raczej ide w ilosc, a nie czas gier ^^ Wiec tak

Black Ops 2 :ok 200 h

Modern Warfare 3 :200 h

Counter Strike 1.6 : 300 h

Heroes of Might And Magic V : z 4 lata gry.... 700 godzin?

Battlefield 3 :77 h

Duel of Champions : 70 h

Hmmm, troszkę tego było:

Total War - według steama w samym Shogunie 2 i Rome II spędziłem łącznie 154h, a dużo więcej grałem w Rome i Medieval II (z pewnością ponad 400h, a może i więcej)

Oblivion - nie mam pojęcia ile w niego grałem, ale dwa razy przeszedłem główny wątek i gildię + tona zadań pobocznych + dodatek Rycerze Dziewięciorga
Skyrim - jako że w sumie od niedawna jest mi dane grać w niego to tylko 115h

Mount&Blade Warband - steam mówi że 109h, ale jako że bardzo długo grałem z steamem w trybie offline to pewnie z 300-400h by było

Bitwa o Śródziemie 1 i 2 - przez dwa lata grałem na zmianę w to i w TW więc też pewnie z 400h

W Morrowind'a przegrałem straaasznie dużo czasu i nawet się cieszę, że nie ma tam żadnego licznika bo chyba bym się wystraszył :D

Call of Duty 2 - od 2005/2006 do dzisiaj. Ponad 2500 godzin. Na xfire ponad 400 godzin kiedy w 2011 roku załozyłem konto, a od ok. 2 lat na nie nie wbijałem ;3

Najwięcej czasu spędziłam na Fallout New Vegas. Licznik podaje ponad 500 godzin, ale nie wierzę mu. Na drugim miejscu jest Skyrim, coś koło 400 godzin i na trzecim miejscu Fussballmanager 13 około 450 godzin. 

Ja spędziłem sporo czasu przy sadze Gothic w szczególności przy 1 i 2 części :D W obydwie części grałem jakieś 10 razy(nie liczącu wielu modyfikacji) i do dziś goszczą na moim dysku. A tak to dominuje Battlefield 3 jakieś 700h,a teraz Battlefield 4 nie wiem dokładnie ile ,ale jakieś 150h. Jakieś 2 lata temu koksiłem w call of duty 2 i tam też pewnie jakaś duża liczba(myślę że jakieś 500h będzie) :) 

Najwięcej czasu spędziłem przy Skyrimie. Niestety po 400 h Steam się zbugował i nie pokazuje mi ile czasu już spędziłem w grze ale wydaje mi się że około 1200-1400 h.

Counter Strike 1.6 :) ciężko powiedzieć ile godzin, ale sporo :D

Battlfield P4F jakieś może 250 H :)

Company of Heroes: Kompania Braci- od może miesiąca mam ale i tak jest to 50h i się nie nudzi :)

Counter strike 1.6 nie mam teraz dostępu do steama ale ponad kilkaset godzin,

... Tibia :D jakieś 3 lata, proszę o wyrozumiałość :D

Każda część Need for Speed i Call od Duty. Może o niczym nie zapomniałem :P

Pozdrawiam!

ja tylko w serię resident Evil najdłużej maniaczyłem bo łącznie ~26280 godzin do tego filmy znam na pamięć :P

a gry przechodziłem po kilkadziesiąt razy :P

przez co kolega zaczą mi z kompa usuwać residenta :P

Najwięcej nagrałem sie chyba w Gothica 1,2 nawet nie wiem ile godzin w każdym razie wracam czasem do gier takze liczba h rosnie

Skyrim 80h

Najwięcej czasu grałem w CoD4 Multiplayer :wub:  Od premiery gry gram do tej pory (gra wyszła 9 listopada 2007 roku ). Więc myśle że grałem już ogólnie jakieś 2 miesiace :D

Swojego czasu sporo grałem w Tibię, jakoś do 2011. Później zacząłem grać w lola (gram do dziś), w międzyczasie spędziłem 50h przy Skyrimie :)

Gothic 1, 2, 2 + dodatek, 3 przechodziłem każdym możliwym sposobem wykonując praktycznie wszystkie możliwe misje. Dodatkowo CoD 2 długo u mnie przesiadywał na komputerze i w sumie na tym tytule moje uwielbienie się skończyło gdyż kolejne odsłony nie miały już takiego klimatu. A tak poza tym to wiedźmin 1 edycja rozszerzona zrobiła na mnie dobre wrażenie i ciepło tą grę wspominam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik