Skocz do zawartości
kostuś

Przy jakiej grze spędziliście najwięcej czasu ?? (Wszystkie Platformy)

Polecane posty

Counter-Strike 1.6 ponad 3 tyś godzin przez parę lat.

Oraz mniej popularna gra Tibia przez większość nie lubiana, ale dla mnie fajny klimat, grałem przez parę lat :)

Moi drodzy.

Nie będę chwalił się tysiącami godzin przegranych na różnych grach.

Będę z Wami szczery.

Prym na mojej liście prowadzi gra

Track Mania United Forever - 530 h wg. x-fire

World of Warcraft - 122 h na tzw. serwerach prywatnych + blisko 10 dni na serwerach oficjalnych na Mainie

Fuel - 110 godzin (chyba jako jedna z dwóch osób grałem w ta grę w Polsce)

GTA IV - 80h

PS

Kiedy kupiłem pierwszego kompa zagrywałem się w coś co nazywa się Carmageddon 2 kilkaset godzin :>

Witam wszystkich,gry są przyjemną formą zabawy lecz niestety pożerają mnóstwo czasu.Najwięcej czasu spędziłem grając w Black Ops(+/- 800h) i w kolejne odsłony Assassina.Osobiście nie uważam że spędzanie tak sporej ilości godzin przed monitorem czy TV jest czymś złym,lecz czasami przychodzi refleksja i człowiek zadaje sobie pytanie czy tak ma wygladać moje życie,czy nie szkoda mi tych zmarnowanych dni,miesięcy itd. No nic każdy musi znalezc swoją granice i wyważyć sobie pomiędzy czasem spędzanym przed monitorem a życiem codziennym,rodzina,pracą i kulturą.Ze względu że jest to mój pierwszy post pozwolę sobie Was bardzo serdecznie pozdrowić i życzę miłych chwil spędzonych na Forum.

Myślę, że nikt "normalny" nie siedzi 24 h przed grą... te 200 godzin nabijasz grając 1-2h dziennie czasem na multi np w herosy 3h, ale nic wiecej urwać się nie da. Więc marnowanie życia przed monitorem jest stwierdzeniem troszkę na wyrost. :)

Pograć tak samo jak poczytać książkę możesz kiedy dziewczyna rzeźbi serial, nikogo nie ma w domu i masz św. spokój lub wieczorem, gdy wymagasz odmożdzenia. Tak samo jest z wyjściem na siłkę, kosza lub pubu ze znajmymi.

Póki coś nie jest kosztem czegoś (muszę bić lvl srr nie wyjdę) to myśle że jest to zdrowe, ponieważ zostało to stworzone dla ludzi.

Najmilej wspominam czas spędzony przed Kompanią Braci , WH Dark Crusade, Total Warem ,Borderem... tych tytułów trochę jest :)

Zeby nie było z dziewczyną też mozna pograc :) "Graczki" są wśród nas i mają się dobrze. ^_^

serdeczne ŁŁŁumsss :P

Oj u mnie, będzie. Od premiery C&C Generals  gram cały czas, po 2-3h dziennie(premiera 2k2 :D) + dodatki ZH oraz SW.

Lineage 2, pyknie w paźd. 7latek. (cały czas po 4-5H)

CS 1.6: 1,5k H

D2: około 400-500h(niestety pirat xD)

D3: mam podobnie 300-400h łącznie z wszystkich postaci)

Obecnie cisnę w Path of Exile: po 5-6h dziennie od otwarcia open bety.

Lineage 2 przez kilka lat z przerwami

Gta 3

Gta san andreas- Multi- z 3tysiace godzin 

Call of duty 2 MP- około 1,5 tysiąca godzin. 

Oj u mnie, będzie. Od premiery C&C Generals  gram cały czas, po 2-3h dziennie(premiera 2k2 :D) + dodatki ZH oraz SW.

Lineage 2, pyknie w paźd. 7latek. (cały czas po 4-5H)

Obecnie cisnę w Path of Exile: po 5-6h dziennie od otwarcia open bety.

Ja, stary, 14h dziennie siedzisz przy kompie i wyrabiasz normę ;) ?

Ja, stary, 14h dziennie siedzisz przy kompie i wyrabiasz normę ;) ?

Miałem namyśli około, ale dziennie zawsze siedzę od 12(11.30 codziennie kończę zajęcia/praktyki) 2bloki dalej mieszkam od szkoły to 30min na sprawy osobiste i siadam i do 2-3rano się siedzi :D

Hmm, w Splinter Cell Chaos Theory Verus Mode okolo 1000h. Z 500h w CoD4 na PC i drugie tyle na ps3 :D No i jeszcze w WoWa sporo czasu, sam juz nie wiem ile oraz duzo godzin w serie Uncharted (glownie U2 i U3 w Multi). No i oczywiscie sporo godzinek w LoLa jeszcze :)

Ja się nie pochwalę ilością godzin bo nie liczyłem, ale praktycznie od zawsze gram w Gothica i pomimo tego że kampania zajmuje mało godzin ja poświęciłem tej grze bardzo dużo czasu. W inne gry też dużo grałem ale nie mam naliczonych godzinek na steamie bo grałem offline często :)

Zaczęło się od GTA:SA gdy dostałem pierwszy komputer, przedtem grywałem u kuzyna na PS2 w tytuły takie jak Gran Turismo 3, Crash.

z San Andreas było to dobre 2-3 lata, nie liczyłem godzin ale ponad 2 tysiące zapewne nabiłem. Póżniej był Counter-Strike 1.6 (tylko 3 miesiące) następnie source, około 1 tysiąca godzin.

Obecnie Aion, od ponad roku. Jest to jednak MMO więc założę się że właśnie tutaj mam już nabitą największą ilość godzin w gier które grałem.

CS 1.6

GTA SA singiel i multi

i bardzo duzo w universum gothica, najwiecej w 2 część przegrałem :P

no i teraz leci lol. już jakieś 2 lata ponad.

Chociaż mam dobrego kompa i większość najnowszych/dobrych produkcji to najwięcej spędziłem najprawdopodobniej przy GTA SA (dawno temu), CoD MW2 multiplayer (z 1-2 lata temu) i przez ostatnie 2 lata dużo grałem w multiplayer GTA SA: MTA:SA. :)

Grand Theft Auto San Andreas- 10800h. Gra się od 2008r - Multiplayer jak i Singla, wziąłem pod uwagę.

Może wam się wyda, że toż to prawie nie możliwe, a jednak. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik