Skocz do zawartości
kostuś

Przy jakiej grze spędziliście najwięcej czasu ?? (Wszystkie Platformy)

Polecane posty

World of Warcraft za czasów The Burining Crusade ile godzin? nie wiadomo, ale dobre 3 lata po średnio 8-10 godzin dziennie :P w weekendy nawet więcej (nie wiem czy jest się czym chwalić :P można było ten czas dużo lepiej spożytkować)

Pisalem kiedys, ze Borderlands i CS GO, ale teraz od 3 dni mam Isaaca Rebirtha i juz 22h, chyba bedzie rekord, bo watpie by mi sie szybko znudzilo!

W skrocie: 2-ga czesc Isaacs. Twoja matka zostaje oswiecona przez Boga i ma ciebie zabic i zlozyc w ofiarze. Tak jak w biblii Abraham, gdyz gra do niej nawiazuje. Ze strachu uciekasz i chowssz sie w piwnicy, ktora okazuje sie labiryntem zamieszkiwanym przez rozne potwory. Musisz je pokonywac, przechodzic pietra, a na koniec zabic swoja matke, w nie brutalny sposob. Tam strzelasz lzami, nie olowiem. Wraz z ponownymi przejsciami gry, jak i wyczynami typu deal diabla odblokowujesz nowych bossow, nowe postacie, dalsze pietra. Pojawia sie do pokonania serce matki, isaac, szatan, mega szatan, it lives, blue baby, the lemb itp. Przy koncu kazdego pietra takze mierzysz sie z bosem, czasem dwoma, gdy jest pietro XL, ale sa oni o duzo latwiejsci. Podczas rozgrywki zbierasz itemy, ulepszasz dmg, szybkostrzelnosc itd. , spotykasz mini-bosow i tak w kolko. Kazdy run jest inny tak btw.

Oczywiscie kazda postac ma swoje statystyki (hp, dmg, speed, pasywka). W grze jest normal i hard mode, na hardzie troche wiecej ciekawych rzeczy. Ogolnie cala gra jest po ENG. By przejsc gre w 101%, jesli tak mozna to nazwac to trzb wszystkimi postaciami( jest ich bodajze 10) przejsc po kolei wszystkich bosow glownych na obu pzm trudnosci. Grafika i fabula nie powala, ale wciaga. Plus, swietny soundtrack i byc moze wkritce mini-dlc. Dosc skomplikowane, wiem. Pozniej wygooglaj lub wejdz na Wiki, tam krok po kroku wszystko.

uff... to koniec xD

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik