Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GramFaza

Bitwa roku - Battle of the Year

Polecane posty

7569213.6.jpg

INFO:

Produkcja: USA
Gatunek: Muzyczny
Premiera: 25.10.2013 - Polska, 19.09.2013 - Świat
Reżyseria: Benson Lee
Scenariusz: Chris ParkerBrin Hill
Czas trwania: 109 min.

OPIS:

Dante Graham (Laz Alonso) zamierza stworzyć zespół marzeń, który wygra co roczną Bitwę roku. Jason Blake (Josh Holloway) to dawny przyjaciel Dantego, dlatego też ma zostać on jego trenerem. Blake stara się, aby trzynastu indywidualistów stworzyło zespół, który będzie miał dyscyplinę i spójność. Tytułowa bitwa roku zbliża się wielkimi krokami. Dwóch tancerzy: Do Knock (Jon Cruz) i Rooster (Chris Brown) walczy między co zaczyna dzielić grupę. Tymczasem trener nie może poradzić sobie z alkoholem.

MOJA OPINIA:

Film oblukałem całkiem niedawno i szczerze to nie jestem mega fanem breakdance ale on ma cos co w dzisiejszych czasach nazywa sie motywacja, walka o lepsze dobro czy tez realizacja marzeń a tego tutaj jest sporo dlatego

" siadam po turecku w sile chwały " ha :)

​Odnośnie fabuły wiadomo ze to film muzyczny wiec większa cześć poświęcona jest własnie muzyce wyrażanej przez taniec co strasznie cieszy oko, wszelakie figury wykonywane sa kolosalne aż czasami miałem ochotę coś pokombinować z własnymi ruchami tańca ale to może w niedalekiej przyszłości.

Strasznie mnie ujęły sceny filmu z życia a mam tu namyśli problem z alkoholem, wsparcie od innych ludzi czy też wątki rodzinne.

Film wypas, polecam w wolnej chwili sobie zobaczyć i na prawdę jak dla mnie to dobrze wykorzystany wolny czas.  

Co wy sadzicie o tym filmie ? Jakieś spostrzeżenia ? Co wam tam się najbardziej podoba a co nie ?

https://www.youtube.com/watch?v=jQb0-afjYLE

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik