Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
splawik2309

TERA w końcu Free to Play (EU)

Polecane posty

Witam serdecznie forumowiczów.

Pragnę Wam zakomunikować (jeśli ktoś jeszcze nie wie), że już w tej chwili możemy się bawić we wspaniałe MMO jakim jest TERA i to za darmo.
Gra niedawno przeszła na model Free to Play. Myślę, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla miłośników tego gatunku.

Świetna grafika, wiele postaci, a to tylko kilka z elementów wartych uwagi w tej grze!

POLECAM I ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OPISEM!

TERA to tytuł cRPG przeznaczony do rozgrywki internetowej tysięcy osób jednocześnie. Oferuje otwarty świat, nietypowy system walki, ekonomię oraz system polityczny kształtowane przez graczy. Fabuła obraca się wokół Federacji Valkyon. Naszym zadaniem jest chronić tę organizację, stanowiącą przymierze ras żyjących na powierzchni świata przed przeróżnymi niebezpieczeństwami. Oprócz zagrożeń zewnętrznych będziemy mogli również brać udział w wewnętrznych rozgrywkach politycznych, nieustannie pnąc się po szczeblach władzy.

Tak jak w przypadku wszystkich gier MMO, tak i tutaj podstawowym zadaniem gracza jest budowa i rozwój bohatera. Bluehole Studios oddaje nam do dyspozycjisześć ras. Możemy wybierać spośród klasycznych Ludzi i Elfów, ale mamy również okazję poznać zupełnie nowe rasy. Należą do nich demoniczni Castanics, pochodzący od olbrzymów Baraka, Amani oraz Popori bardzo przypominający niedźwiedzie panda. Uzupełnieniem kreacji postaci jest oczywiście wybór klasy. W tym wypadku mamy dostęp do ośmiu możliwych archetypów: Łucznik, Barbarzyńca, Lancer, Mistyk, Kapłan, Slayer, Czarodziej i Wojownik.

Uwagę zwraca rzadko spotykany, jeśli chodzi o gry MMO, tryb prowadzenia rozgrywki, który podczas walki zupełnie eliminuje klikanie i zaznaczanie celu. Efekty ataków i ciosów wyliczane są na podstawie naszej aktualnej pozycji względem przeciwników. Produkcja ma więc bardzo wiele wspólnego z grami zręcznościowymi, dlatego też udostępniona została pełna obsługa padów.

http://tera-europe.com/home.html?kid=a-60907-02211-1301-b350713a

Polecam ! od kiedy zobaczyłem film u Rocka na kanale zagrywam się w Tere z namiętnością :)

Dodam tylko że optymalizacja woła o pomstę do nieba. Spadki FPS są nie do wytrzymania !

Widocznie masz za słaby komputer, u mnie FPSy nie spadają poniżej 50 na najwyższych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 1920 x 1080.

Śmieszy mnie to że ludzie(większość) hejtowali tere,gdy był p2p,a dosyć dużo osób rzuciło się na niego i jest na top10,gdy stał się f2p. W sumie nic w tym dziwnego gra poprosta nie była na tyle dobra by być p2p,ale za to jest jedną z najlepszych gier mmo rpg f2p.

PS.Wiem że mój post nic nie przekazuje(jak większość),ale chciałem sobie trochę popisać :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować