Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IkarosPL

[Grupa Ikaros] Finał grupy!

Polecane posty

Śliwa to jest ten dzień.

Ten dzień przejdzie do historii. (Bitwy na Intra)

To czego tutaj dokonasz nie da się zamienić na nagrody, zaszczyty czy tytuły. Napiszesz sobie w CV.

To TY przetrwałeś w wielkiej bitwie i to ty będziesz reprezentował Naszą grupę. Naszą, bo wygrasz i przejdziesz do historii jako pierwszy z grupy Ikarosa który wygrał bitwę na intra!

Pozostało tylko jedno. Jedno małe zadanie które blokuje ci drogę do chwały. A oto one:

Wiem że czujesz się dobrze gdy masz trochę luzu a więc masz za zadanie zrobić intro do jakiegoś FPS. Intro ma się cechować DYNAMIKĄ bo w intrze akcji nie może być inaczej. Ale żeby nie było za łatwo intro musi się składać PRZYNAJMIEJ z trzech gier i z każdej gry którą wybierzesz do intra masz pokazać bohatera z jego rodziną.(Rozjaśniając, do każdej gry którą użyjesz w intrze ma być pokazana rodzina bohatera z tej gry np.

3 gry-3 rodziny bohaterów z tej gry)

Coś nie jasne? PW :P Szczegóły:

• Czas intra od 25sek. do 45sek.
  • Czas oddania: 5 kwietnia 2014r. godz. 20 (intra wysyłamy na moje PW).
  • Inne: Znajomość regulaminu!
  • W wiadomości PW, podać do jakiego zadania jest intro (czyli dać taki tytuł wiadomości)

Niech siła wyższa natchnie cię inspiracją ;)

To TY przetrwałeś w wielkiej bitwie i to ty będziesz reprezentował Naszą grupę. Naszą, bo wygrasz i przejdziesz do historii jako pierwszy z grupy Ikarosa który wygrał bitwę na intra!

To akurat żadna sztuka w tej grupie wytrwać. Wystarczyło robić regularnie prace. :)

Btw. o co Ci chodzi, że wygra? Sugerujesz, że wygrasz z podopiecznymi Himiodzia?!

Glock w poprzedniej bitwie doszedł do finału w grupie Ikarosa, a teraz odpadł wcześniej i dopinguje Himiemu - widać, gdzie mu lepiej xD

A tak na serio, to zadania spoko, będę musiał się teraz postarać, bo nie chcę powtórzyć wyniku poprzedniej edycji ;3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować