Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fluuuorek

League of Legends - Problem.

Polecane posty

Cześć od rana instaluje grę lol,aż do teraz -.- Chodzi o to że odinstalowałem lol ponieważ ikona mi zniknęła O.o I teraz stanęło i poierwsza linijka ma 87% a druga 81% . Nie wiem co robić ._.

Ta górna to stan pobierania aktualnego pliku, a dolna to ogólny (albo na odwrót, teraz nie mam jak sprawdzić, ale chyba dobrze).

Próbowałeś po prostu odpalić jeszcze raz?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Crohn
      Chciałbym uprzejmie zachęcić do obejrzenia materiału wideo poświęconego pecetowej wersji Red Dead Redemption II z obszerną analizą, dlaczego jej wydanie jest nieuchronne. Jest to debiutanckie wideo na kanale. 
      Gra Red Dead Redemption II wyszła pierwotnie 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, ale od tamtego czasu do internetu trafiają różne plotki na temat wersji PC. Niniejszy materiał wideo został poświęcony właśnie przeciekom dotyczącym komputerowego wydania jednej z najlepszych gier firmy Rockstar i Take-Two i próbuje odpowiedzieć na pytanie o to, jak duże są szanse na pojawienie się pecetowego Red Dead Redemption II?

Facebook: https://www.facebook.com/crohn.techgaming.5
    • Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Vinir
      Witam jestem Vinir. Mam 27 lat i chciałem przedstawić wam mój kanał na którym będę wstawiał krótkie filmy ze starszych gier. 

• Przez Konrad1368
      Cześć! Zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia xbox'a do tego monitora ASUS VW223D, który nie posiada wejścia hdmi.
      Jedyne wejście jakie jest to vga. 
      Myślałem nad zakupem przejściówki vga na hdmi i tutaj właśnie zadaje sobie pytanie  czy to w ogóle zadziała? 
      Monitor ma już troche lat.
      Nie znam się na tym za bardzo dlatego wolę zapytać zanim wydam bezsensownie pieniądze  :/ 
      Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik