Skocz do zawartości
Glock

Komputer się wyłącza podczas gry w niektóre produkcje

Polecane posty

Cześć! Mam problemik z komputerem. Podczas gry w CS GO czasami mi wywali artefakty, czasami przejdzie na czarny ekran, a wszystko to kończy się resetem komputera. Nie wiem co może być nie tak, w trakcie gry mam uruchomione Skype, ale wątpię aby to była tego wina. Dodam, że np. w Battlefield 4 czy Titanfall takich problemów nie mam, jedynie w CS GO, kiedyś Max Payne 3 i Far Cry 3. Jakieś rady?

Procesor: AMD A8-3870 APU with Radeon HD Graphics
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6700 1GB DDR5
RAM: 8 GB
Dysk: Seagate 1000GB
Windows 7 64bit
Płyta Główna: Asus F1A55-M

Możliwe że grafika na wykończeniu jak wywala artefakty co Ci mogę poradzić na poczatek sprawdz temperatury podczas grania grafiki, procesora i innych podzespołów możesz tym programem HWMonitor piszesz że się komp resetuje możliwe że się przegrzewa i dochodzi do krytycznej temperatury i jest reset.

A zasilacz jaki masz?

Zasilacz jakiś Modecom, chyba 500W. Temperatury niedługo podam.

Wypadało by zmienić zasilacz na porządny bo Modecom nie słynie z dobrych zasilaczy nie bez powodu jest na czarnej liście zasilaczy.

Corsair VS 450 W masz za ~150 zł. Wystarczy do twojego zestawu :P Grafikę możesz sprawdzić u jakiegoś kolegi. Jeśli będzie u niego wywalać, to znaczy, że coś nie tak z kartą. Przeinstalowałeś na czysto te sterowniki jak ci zaradziłem na Skypie? xd

Ile kosztują tanie, a dobre? W wakacje planuję upgrade kompa.

Zależy jaki upgrade planujesz jak coś grubszego to warto pomyśleć o mocniejszym zasilaczu niż 450W.

Do obecnej specyfikacji to jak napisał Soldier wystarczy Corsair VS 450W lub XFX Core 450W dobrze by było gdybyś już pomyślał nad zmianą zasilacza bo Modecom nic nie wart i prawdopodobnie przez to są problemy.

Tak, przeinstalowałem.

Tutaj wyniki testu: http://pastebin.com/SDY15Qpv

60°C więc w normie dla pewności w wolnej chwili wrzucić screena z programu tylko rozwiń wszystkie zakładki. 

sprawdź obciążenie PC podczas danej gry u mnie np Prince OF Persia waliła artefakty co się okazało przeglądarka i elektroniczny portfel trochę ramu za dużo chciało

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez kolomichal
      Witam wszystkich graczy. Mam bardzo duży problem, mianowićie chodzi o to że jeszcze 2 dni temu grając w csa miałem ping w granicach 5-20 natomiast nagle coś sie stało i mam i caly czas mam w granicach 400-500 plus co chwile skacze do 800... Może wie ktoś co zrobić. 
      Nie instalowałem niczego, jedyne co to skinów kilka wygrałem 
      Robiłem speedtesty i wszystko jest okej niby
    • Przez xkubvix
      Witam mam pytanie. Czy na internecie(łącze się przez wi-fi) z pobieraniem 8-15 mbns, wysyłaniem 4-8 mbns i pingiem 19-30 da rade grać w cs?
    • Przez Vedduer
      Tak jak w temacie, komputer bez względu na jakich obrotach działa wyłącza się co kilka godzin i pojawia się czarny ekran i "no signal"
      Komputer nowy, wszystko na wypasie i temperatura w porządku- jakieś pomysły o co kaman?
    • Przez Predo
      Witam,
      mam ostatnio problem z wysokim pingiem.
      Zauważyłem, że mój cs wykorzystuje jedynie 0,2mbs kiedy mój internet ma szybkość 2-3mbs.
      Jak zapobiec tego typu procesowi i sprawić, aby gra wykorzystywała w 100% szybkość mojego internetu?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik