Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RS16

Problem z Wi-Fi

Polecane posty

Mam problem z internetem. Gram z kolegami w CS'a i nagle wszystko się zatrzymuje, a w prawym górnym rogu, jest informacja o rozłączeniu.

Sytuacja jest o tyle dziwna, że podczas gry z włączonym TSem mam ping ok. 60. Wracam do pulpitu i mój Windows 8.1 pokazuje mi, że laptop jest połączony z internetem, a po chwili rozłącza się z Wi-Fi. Próbując połączyć się z routerem tracę dużo czasu. Myślę, że problem może wynikać z sygnału Wi-Fi, który ostatnio się pogorszył. Nawet teraz, gdy naciskam skrót od internetu, widzę to, że internet jest połączony, lecz nad wskaźnikiem sygnału, mam cały czas wykrzyknik. Chciałbym usłyszeć wasze propozycje jak pozbyć się problemu.

Czy twój laptop jest nowy, czy już troszkę przetrwał? :P Wina, według mnie, leży po stronie karty sieciowej. Masz możliwość sprawdzenia z inną kartą sieciową (np. w PC, innym laptopie, komórce etc.)? Moglibyśmy wtedy wykluczyć usterkę routera. Jaki posiadasz router i co to za operator?

Laptop ma pół roku. Router AirLive WT-2000ARM, dodam że w tym momencie na zielono świecą się diody PWR i ADSL, a na czerwono migocze WLAN. Operator Neostrada.

Ja kiedyś miałem neostradę o takie problemy były na porządku codziennym. Niestety nie należy on do najlepszych operatorów, i istnieje prawdopodobieństwo iż jest to wina neostrady.

Zastanawiam się jeszcze nad tym, czy laptop nie jest położony za daleko laptopa. Proszę poradźcie mi jak zwiększyć sygnał, jeśli nic się nie zmieni sprawdzę router.

Jak coś na neostradzie nie działa to należy wybukszprytować liveboxa, zmienić router na jakiś porządny i 90% problemów zniknie. I da się z Neostrady korzystać bez ich firmowego bukszpryta, jak konsultant wam będzie wmawiać, że nie, to powiedzcie żeby zapytał się kogoś z działu technicznego. U mnie wszystko działa i ma się dobrze :)

Zastanawiam się jeszcze nad tym, czy laptop nie jest położony za daleko laptopa. Proszę poradźcie mi jak zwiększyć sygnał, jeśli nic się nie zmieni sprawdzę router.

:D

Myśle że możesz spróbować przybliżyć trochę laptop do routera ;) Napisz co się stanie,czy siła sygnału się polepszy.Aha czy masz podpiętą antenke do routera ? Czy może jedna odpiętą?

Mam podpiętą antenkę do routera. Zastanawiam się nad przybliżeniem jej w kierunku laptopa, tylko problem polega na tym że musiałaby "stać" poziomo, czy jeżeli ją położę to stracę na sygnale?

Ahhr ! :)

Z racji tego, że jest to laptop pierwsze co bym zrobił kamracie to sprawdził

ustawienia oszczędzania energii na karcie bezprzewodowej :)

Wszystkie laptopy mają magiczną funkcję o nazwie:

"Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania

energii"

Mój komputer - Informacje o systemie - Urządzenia - Karty Sieciowe - Wybierz kartę bezprzewodową i naciśnij PPM - Właściwości - Zarządzanie energią.

Pozdrawiam Maxi

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez TediPL
      Witam
      Mam problem ponieważ wszystkie pliki pobieram sobie na dysk D, i dziś chciałbym przenieść sobie jeden z plików.
      Lecz wyskakuje mi "Musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji". Link do zdjęcia: https://zapodaj.net/...b70588.png.html
      Dodam że posiadam Windows 10 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik