Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IkarosPL

[Grupa Ikaros] Zadanie Czwarte Wyniki!

Polecane posty

Siemaaa,

Jako że już po meczu :P mogę podać wyniki, a są one następujące Śliwa odpadasz. Dzięki cześć :D

Nie no żartowałem :D Tak na prawdę jestem pod wrażeniem twojego intra a oto one:

https://www.youtube.com/watch?v=X_MbgcVWAvA&feature=youtu.be

Nic dodać nic ująć! Osobiście uwielbiam to intro. Dlaczego? Z trzech prostych przyczyn:

-"Przejścia"

Jedynym słabym punktem moim zdaniem jest moment 0:30-0:33, chyba nie miałeś tam co wstawić i jakoś to średnio wyszło ale reszta? Cud miód, nie mam nic więcej do dodania, nic dodawać nie trzeba.

-"Muzyka"

Jedno wielkie wow, świetnie wyszukałeś ten kawałek i dopasowałeś go tak aby obraz który widzimy na ekranie łączył się z tym czego słuchamy w słuchawkach/głośnikach. Jest ona także świetnie dopasowana do:

-"Realizacja Tematu"

No i co ja mam powiedzieć:

1aa02b40c1ec7ae721bb453233e0fd12.jpg

Nie ma przesytu na ekranie, jest tego (czyli wspomnień) w sam raz, szczególnie że odważę się stwierdzić iż film opowiada pewną historię i to nie jednego ale aż trzech bohaterów, zauważycie to dopiero po paru replayach :P

Następne zadanie is coming. ;)

Czyż by to była aluzja do mojego wyglądu? :D

To nie ja byłem w różowej koszuli :D

Co do wygranej, sorrry tym razem nie macie szans :P

Nie, nie. Tylko mi tak pasowałeś na przegraną :D. Chciałem ci powiedzieć wtedy, że przegraliście, tylko nie chciałem psuć IEMa :D :D. Jaka różowa koszula? To były różowe kraty. I większości się podobały :D

Wow...i gdzie te wspomnienia? x) Jest kilka gier, w których można "je zauważyć". O Wieśka czepiał się nie będę, bo ok...ale AC: Revelation ma się nijak do AC III... i tak samo Max Payne. Jeśli ktoś z widzów nie grał w te gry, to w życiu nie ogarnie tematu intra. Nie wiem, czym Wy się tak zachwycacie czasami...naprawdę nie mam pojęcia x)

Dzięki za opinię :) 

Samo założenie było takie, żeby ukazać trzech bohaterów jakby już na starość, na ich 'emeryturze', a w miarę postępu filmiku wspominać to, co robili, czym się zajmowali. Wiem, że może i nie jest to spełnienie i realizacja tematu idealna, ale zrobiłem tak, a nie inaczej i nikt tego teraz już nie zmieni ;) 

Nie mniej, szacun dla Ikarosa. 1 intro sprawdził i ocenił w 1 dzień. Himi 3 intra będzie 2 tygodnie sprawdzał ;)

hmmm... Jeśli maks. 5 dni to 2 tygodnie? Ciekawie : ) - Himiodzio

Edytowano przez Himiodzio

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować