Skocz do zawartości
Broda ty

Ankieta ogólna - ulubione mapy, tryby gry

Które mapy lubicie najbardziej w trybie Conquest (Podbój)?  

24 użytkowników zagłosowało

1. 1. Które mapy lubicie najbardziej w trybie Conquest (Podbój)?

• Fabryka 311 (Zavod 311)
    • Wroga Transmisja (Rouge Transmission)
    • Kurort Hainan (Hainan Resort)
    • O Brasku (Dawnbreaker)
    • Linia Kolejowa Golmud (Golmud Railway)
    • Strefa Powodziowa (Flood Zone)
    • Operacja Blokada (Operation Locker)
    • Sztorm na Paracelach (Paracel Storm)
    • Oblężenie Szanghaju (Siege of Shanghai)
    • Zapora na Mekongu (Lancang Dam)
    • (DU) Operacja Metro (Operation Metro)
    • (DU) Granica Kaspijska (Caspian Border)
    • (DU) Operacja Ognista Burza (Operation Firestorm)
    • (DU) Zatoka Omańska (Gulf of Oman)
    • (CN) Jedwabny Szlak (Silk Road)
    • (CN) Szczyty Guilin (Guilin Peaks)
    • (CN) Smocza Przełęcz (Dragon Pass)
    • (CN) Szczyty Ałtaju (Altai Range)
  2. 2. Jaki tryb gry widziałbyś poza Conquest Small w JaRockowym BF4?

• Zmiana Conquest Small na Conquest Large (64-graczy i duże mapy)
    • Drugi serwer pod Conquest Large (64-graczy i duże mapy)
    • Team Deathmatch / Drużynowy Deathmatch
    • Squad Deathmatch / Zespołowy Deathmatch
    • Rush / Szturm
    • Obliteration / Unicestwienie
    • CTF / Przejęcie flagi

Polecane posty

Postanowiłem zmienić nieco ostatnią ankietę dotyczącą występujących na serwerze map. Jak wiemy, za kilkanaście dni wychodzi kolejny dodatek - map mamy już 18, a wtyczka Votemap pozwalająca graczom na głosowanie może mieć maksymalnie 8 opcji. Kiedy dostaniemy kolejne cztery mapy będzie to 22, przez co wiele map nie będzie już granych albo z braku zainteresowania albo z braku odpowiedniej ilości głosów. Dlatego powstaje ta ogólna ankieta - mapy, które będą miały najmniejszą popularność mogą zostać z serwera usunięte po ogólnych konsultacjach z innymi osobami prowadzącymi serwer oraz oczywiście po zgodzie Rocka/Adama. Zapraszam Was do oddawania głosów na mapy, które podobają się Wam najbardziej, można oddawać nawet kilkanaście głosów.

Druga ankieta dotyczy... hmmm... przyszłości? Nasz serwer wieczorami jest popularny, zawsze pełen, zawsze kilka osób siedzi w kolejce. Cały czas chodzi mi po głowie taki pomysł, by jednak pojawił się dodatkowy serwer na innym trybie. Tutaj też warto poznać Wasze zdanie - jaki tryb marzy się Wam na serwerze JaRock, czy to na aktualnym czy to na dodatkowym (jeżeli kiedykolwiek powstanie)? Jest to pytanie czysto poglądowe, gdyby kiedyś Rock/Adam zechcieli dołożyć drugi serwer. Zapraszam do dyskusji :)

O mapach zadecyduje głosowanie, więc ten temat chwilowo odpuszczam, później coś skrobnę. Chcę tylko powiedzieć, że Locker moim zdaniem powinien zostać :) Super mapka, trochę rzeźnicka, ale jest na niej taka intensywna akcja, że daje mi niezłego kopa, a jak się z głową zagra to i KDA można sobie nieźle poprawić :P

Co do samego ustawienia serwerowego, najchętniej zobaczyłbym opcję taką - zmienić ten serwer, który mamy, na team deathmatch, a do tego dołożyć drugi serwer 64 Duży podbój. Jak dla mnie dwa najlepsze tryby, TDM i CQ, oba dają zupełnie inne odczucie rozgrywki, w tym pierwszym ćwiczymy karabiny, w tym drugim rozjeżdżają nas czołgi. :D

Mi ten conquest troszeczkę się przejadł, a z drugiej strony nie chciałbym widzieć na Jarocku drugiego serwera Deathmatch albo innego farmienia expa - dlatego też obstaję za Rush i zapraszam innych do głosowania :) Im więcej głosów tym lepiej (czytaj - tym większa szansa, że ktoś decydujący o wyglądzie naszego serwera coś zrobi, czego oczekują gracze) :P

Jestem za, zrobić serwerek rush/obliteration/ctf na przykład ;)

Mi brakuje czegoś bez pojazdów, na naszym Jarocku teraz jest gra kamperska - w dużym uproszczeniu snajperzy i czołgi - przydałby się jakiś powiew świeżości. ;)

A co powiecie na to, by na weekend odpalać na serwerze inny tryb niż od poniedziałku do piątku?

Np. normalnie mamy conquest small (tak jak teraz), a w weekend mamy na przykład tylko Rush?

Zauwaz ze nie wszyscy maja czas na granie w tygodniu. Ja bardzo chetnie zagram sobie na trybie Rush , ale na drugim serverze ; )

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.